Chceš si splniť svoj sen a vydať knihu?

Hľadáš spôsob ako oživiť a znásobiť  svoj biznis?

Chceš si vytvoriť pasívny príjem?

Stať sa lídrom vo svojej oblasti?

Už ako malé dievča, pri čítaní Anny zo Zeleného domu, som cítila, že chcem vydať knihu. Že raz príde ten čas, keď to urobím. No roky plynuli a ako to so snami občas býva, odložila som tento sen na neurčito.

Až raz prišla chvíľa, keď som si dovolila oprášiť si ho a dať si jasný zámer. A vtedy sa veci pohli, začali mi prichádzať tie správne informácie a ja som sa čoraz viac ponárala to tajomstiev písania a vydávania kníh. A našla som napokon tú správnu cestu pre seba, ktorou dnes rada prevediem aj vás :-)

Predstavte si, že ste autorom knihy a už držíte v rukách tie balíčky kníh, ktoré ešte voňajú novotou. Neskôr ich vidíte na pultoch kníhkupectiev a dostávate prvé úžasné ohlasy od svojich čitateľov. A cítite, že to, čo robíte má fakt zmysel. A tak sa už len spokojne usmejete, keď vám každý mesiac na účet cinknú nejaké peniaze za predaj vášho diela. Nie je to skvelý pocit?

Ponúkam všetko, čo viem a mám overené na vlastných skúsenostiach

Praktický návod, v ktorom sa naučíte, ako efektívne a bez veľkého rozpočtu napísať, vydať a propagovať knihu.

Ako sa zmobilizujete k dokončeniu rukopisu a prekonáte tvorivú krízu
Ako už s predstihom nadviažete vzťah s budúcimi čitateľmi
Zistíte, ako knihu použiť ako mocný marketingový nástroj na posilnenie vášho biznisu
Ako dokážete vydať knihu vlastným nákladom krok za krokom
Ako získate referencie a ako vám budú ďalej slúžiť
Všetko o tlači, technických náležitostiach a grafických prácach
Ako zorganizujete krst knihy
Ako si pripravíte pôdu pre úspešný predaj kníh
Spôsoby ako efektívne predávať v online aj offline svete
Ako vytvoríte pútavú obálku, ktorá predáva
Ako dokážete účinne propagovať aj bez veľkého rozpočtu
Ten najistejší kľúč k srdciam vašich čitateľov a klientov

Pamätám sa aká bezradná a stratená som sa cítila, keď som sa sama púšťala do šialeného plánu - napísať a vydať knihu. Netušila som, ako na to a  stálo ma to mnoho hodín a dní hľadania, čítania na zahraničných stránkach a obrovské množstvo vlastných pokusov a omylov. Keby v tom čase existoval jednoduchý ucelený návod, siahnem po ňom bez váhania. Ušetril by mi veľa času, peňazí aj nervov.

Vy tou cestou už nemusíte prechádzať sami...

Napísala som pre vás komplexný ucelený návod, ktorý vás krok za krokom prevedie až k cieľu, povzbudí vás, keď budete strácať motiváciu a pomôže vám vyhnúť sa chybám. Prešla som si tou cestou pred vami a viem, že keby som vtedy mala sprievodcu, tá cesta by bola omnoho ľahšia a kratšia.  

 

Prevediem vás všetkými krokmi od výberu témy, cez samotné písanie, poradím vám ako sa vysporiadať s tvorivou krízou či opadávajúcou motiváciou. Podelím sa s vami o všetky potrebné informácie k vydaniu knihy, vrátane konkrétnych užitočných odkazov, finančného plánu a praktických tipov, ktoré vám pomôžu pri špecifikácii tlače či grafickom prevedení knihy. Dám vám mnoho cenných tipov, ktoré využijete pri uvedení knihy na trh a jej následnej propagácii, tak aby splnila svoj cieľ - upútala čo najväčšie množstvo čitateľov a priniesla im hodnotu.

Aké sú reakcie na môj e-book Ako napísať, vydať a propagovať knihu?

Seděly jsme se Zuzkou v útulné čajovně a ona mi velkoryse a s vášní předávala své nashromážděné poklady v podobě zkušeností s vydáváním knih samonákladem. A teď po pravdě: seděla jsem u počítače a hltala každé slovo tohoto e-booku a měla jsem pocit, že Zuzku už dlouho znám a vedeme spolu živý rozhovor. Dostalo se mi odpovědí na všechny mé nevyslovené otázky a drbala jsem se na hlavě, že jsem neměla tyto informace o pět let dříve, když jsem vydávala vlastní knihu. Obzvlášť část o propagaci mi přišla obohacující. Tento e-book je čtivý, vlídný, nenechá vás tápat a domýšlet si. Naopak. Poskytuje i nutné odkazy na české i slovenské instutuce, které je třeba při vydávání knihy kontaktovat. Dá vám pořádný motivační kopanec do zadku, abyste přestali syslit svoje originály v šuplíku, ale pustili se do realizace svého spisovatelského snu. Až budu mít svoji druhou knihu připravenou, přečtu si ho znovu. Nebo raději hned dvakrát.
Tereza Kramerováprůvodkyně krajinou mysli, www.terezakramerova.cz
E-book Ako napísať knihu je přínosným návodem pro každého, kdo touží napsat a vydat svou vlastní knihu a neví, jak na to. V tomto návodu je pěkně krok za krokem rozebráno, co je pro to potřeba udělat, i další kroky, které jsou důležité, až je už kniha vytištěná. Propagace a prodej jsou totiž zrovna tak důležité, a Zuzka jako autorka dvou úspěšných knih s tím má sama zkušenosti, které v tomto e-booku předává dál.
Mgr. Lenka Neubauerováexpertka na jazyky, www.lenkaneubauerova.cz
Jedinečný eBook " Ako napísať, vydať a propagovať knihu" som prečítala jedným dychom. Samozrejme som sa potom ešte vrátila k jednotlivým kapitolám. Skvelý, podrobný návod od prvotnej myšlienky, cez vydanie až po marketing okolo knihy. Veľmi ma Zuzkin eBook inšpiroval a už teraz rozmýšľam nad podrobnejším obsahom mojej knihy :-) Nech je na našom trhu aj vďaka tomuto eBooku viac a viac užitočných spisovateľov...už teraz sa teším na ďalšie Zuzkine dielka.
Andy Molnárováautorka projektu tajomstvoreishi.sk
E-book má všetkých päť P – je profesionálny, praktický, podrobný, presvedčivý, poradí a príjemne sa číta – a jeje, tuším je tých P až šesť :-) A z textu cítiť nadšenie, pozor naň, je nákazlivé :-)
PhDr. Danica Janiakovávydavateľka, novinárka a autorka kníh
E-Book je poskládaný z dlouholetých zkušeností autorky a tím pádem měl pro mě velkou hodnotu. Není to jen výpis, kde se registrovat nebo kam zajít tisknout, ale kompletní informace potřebné pro ty, co chtějí nebo uvažují o napsání knihy a také pro ty, co knihu třeba už napsali, ale chtějí ji teprve vydat. Autorka vám dále ušetří čas i náklady s tím spojené. Tyto cenné rady v eBooku obsažené, mě hodně motivovaly k tomu, že napsání a vydání fyzické knihy, bude brzy mým dalším cílem. Autorčin styl psaní je jako hlazení duše. Takže neváhejte a splňte si váš další velký sen, odhodlaným je život nakloněn.
Růžena Nekudová autorka projektu Jsi originál, www.RuzenaNekudova.cz

 

Dnes vám je tento návod k dispozícii za zlomok ceny, čo stál mňa. Keby som spočítala všetky tie hodiny, únavu a chyby, ktoré veru tiež niečo stáli, neboli by to desiatky, ale určite stovky, možno aj tisícky eur.

Teraz si možno poviete - keď na to prišla bez pomoci ona, zvládnem to aj ja. Nepochybne áno. Chápem vás viac ako si myslíte, pretože som dosť šetrný človek a už viackrát v živote som bola s situácii, keď som si povedala, že si poradím sama... a veľakrát som neskôr ľutovala, pretože ma to stálo obrovské množstvo času a energie. A pochopila som, že je múdrejšie investovať do funkčného know how, než tri roky objavovať niečo, čo dokážem so správnym vedením obsiahnuť za pár týždňov.

Koľko teda e-book Ako napísať, vydať a propagovať knihu stojí?

Základná verzia: E-book
27 eur
Komplexný 53-stranový e-book
Bonus "Autenticita - kľúč k čitateľovmu srdcu"
Bonus "Kniha ako elixír života pre váš existujúci biznis"
Doživotná aktualizácia e-booku
VIP verzia: E-book + konzultácia
51 eur
Komplexný 53-stranový e-book
Konzultácia cez Skype - 30 minút
Bonus "Autenticita - kľúč k čitateľovmu srdcu"
Bonus "Kniha ako elixír života pre váš existujúci biznis"
Doživotná aktualizácia e-booku

 

Je to veľa alebo málo?

Na vlastnej skúsenosti som zistila, že peniaze, ktoré som investovala do svojho rastu, vzdelania a celkovo posunu vpred boli väčšinou tie najlepšie investované v mojom živote. Navyše peniaze investované do kvalitného know how dokážete ešte lepšie zhodnotiť a znásobiť.

Čo ešte si môžete kúpiť za 27 eur?

Napríklad večeru v reštaurácii pre tri osoby.

Lístky do kina pre štvorčlennú rodinu a popcorn :-)

Jedna izba na jednu noc v hoteli pre nenáročných klientov.

Na rodinný výlet do aquaparku si však už pripravte 51 eur.

Navyše, ak to myslíte s vydaním knihy skutočne vážne a všetko, čo sa naučíte aj zrealizujete, náklady na tento e-book sa vám vrátia už keď predáte zhruba 3 kusy vašej knihy!

K e-booku som pripravila hodnotné BONUSY, ktoré vám významne pomôžu k úspešnému nadviazaniu vzťahu s vašimi čitateľmi a maximálnemu využitiu vašej knihy aj na poli biznisu.

BONUS č. 1  Autenticita - kľúč k čitateľovmu srdcu

  • ako a prečo využívať silu autentickej sebaprezentácie
  • čo robiť, aby sa z vašich čitateľov stali fanúšikovia, ktorí vás odporúčajú ďalej
  • môj príbeh od strachu k otvorenosti a čo bolo výsledkom

BONUS č. 2  Kniha ako elixír života pre váš existujúci biznis

  • ako využiť potenciál knihy a upevniť svoju pozíciu na trhu
  • ako prostredníctvom knihy prilákať nových klientov
  • ako pozdvihnúť svoj biznis na novú úroveň

BONUS č. 3 Doživotná aktualizácia e-booku

Ak cítite, že by vás moje skúsenosti mohli posunúť vpred, neváhajte, pretože nič neriskujete :-)

Garancia vrátenia peňazí

 Ak zistíte, že e-book nie je pre vás a nesplnil vaše očakávania, do 10 dní od zakúpenia môžete požiadať o vrátenie peňazí v plnej výške. Neváhajte sa ozvať a akúkoľvek situáciu vyriešime spoločne k vašej spokojnosti.

To najlepšie nakoniec...

Tých najšikovnejších z vás, autorov, oslovím a urobím s vami rozhovor, ktorý uverejním na svojich stránkach. Dostanete tak možnosť osloviť stovky až tisíce nových čitateľov.

Aktuálne sa môžete rozhodnúť medzi základnou verziou, ktorá obsahuje komplexný 53-stranový e-book, bonusy a doživotnú aktualizáciu, kde sa s vami podelím o nové informácie, ktoré objavím, a VIP verziou, ktorá okrem tohto všetkého obsahuje aj 30-minútovú konzultáciu cez Skype, v ktorej môžeme prebrať konkrétne možnosti vhodné práve pre vašu knihu alebo váš projekt.

Ak je práve napísanie knihy vašim (ne)splneným snom alebo tým chýbajúcim dielikom, o ktorom viete, že by vás posunul vpred, neváhajte a kliknite na "objednať"

Základná verzia: E-book
27 eur
Komplexný 53-stranový e-book
Bonus "Autenticita - kľúč k čitateľovmu srdcu"
Bonus "Kniha ako elixír života pre váš existujúci biznis"
Doživotná aktualizácia e-booku
VIP verzia: E-book + konzultácia
51 eur
Komplexný 53-stranový e-book
Konzultácia cez Skype - 30 minút
Bonus "Autenticita - kľúč k čitateľovmu srdcu"
Bonus "Kniha ako elixír života pre váš existujúci biznis"
Doživotná aktualizácia e-booku

E-book je možné kúpiť aj z ČR, kliknite na "Objednať" a formulár na stránke vám sám ponúkne nákup v CZK. Ak ste z inej krajiny a máte záujem o e-book, napíšte mi na zuzkam@melly.sk, veľmi rada s vami objednávku vybavím individuálne.

Mojím prianím je, aby čoraz viac ľudí objavilo svoj vnútorný potenciál a nechali ho naplno zažiariť.

Vidím, že mnoho ľudí má svetu čo povedať, len nevie ako na to. To, že ste klikli na túto stránku nie je náhoda, a tak pravdepodobne patríte medzi nich. Prajem vám nech nájdete ten pre vás najvhodnejší spôsob ako dostať svoj odkaz do sveta a nechať ho žiariť na široko-ďaleko.

S láskou,

Zuzka Koščová,
autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla
a e-booku Ako napísať, vydať a propagovať knihu