A čo teraz?

Pozri do svojej mailovej schránky a potvrď svoju e-mailovú adresu jedným kliknutím. Toto kliknutie Ťa zároveň privedie priamo k Meditácii hojnosti. Keby e-mail neprichádzal, pozri, prosím, aj do spamov, občas sa pošta zatúla :) Veríme, že Ťa naša meditácia príjemne podporí na Tvojej ceste k prosperite.

 

Ale počkaj ešte chvíľu, toto ťa možno bude zaujímať :-)

V nahrávke Meditácia hojnosti budú k tebe prúdiť rôzne balíčky, v ktorých bude ukrytá hojnosť v tých najčarovnejších podobách. My sme pre teba pripravili ešte o jeden balíček naviac - je možno najcennejší zo všetkých. Ukrýva totiž v sebe odpovede, ktoré nosíš vo svojom vnútri a sú tvojím najcennejším pokladom. A my ti k tomu pokladu s radosťou ukážeme cestu!

Vytvorili sme pre teba unikátny minikurz Cesta k hojnosti, ktorý sa stane tvojím cenným a láskavým sprievodcom na ceste k tvojej prosperite.
Teraz ho môžeš získať s 50% zľavou. Namiesto 38 eur zaplatíš iba 19 eur.

Čo ti prinesie?

3 podporné pracovné zošity
Spoznáš, akým spôsobom dokážeš rozvíjať jednotlivé oblasti hojnosti, pochopíš, ako spolu súvisia a prečo ti to v hojnosti a financiách možno doteraz trochu škrípalo. Pomocou praktických tipov, cvičení a sebakoučovacích otázok sa naučíš, ako pestovať hojnosť každý deň a zvyšovať mieru svojho blahobytu. Zošity sú v pdf formáte.

Meditáciu na odhalenie a rozvinutie svojho životného poslania
Ponoríš sa do transformačnej a objavnej 12-minútovej vedenej meditácie, v ktorej ešte hlbšie spoznáš svoje jedinečné dary, talenty a poslanie. Meditáciu môžeš počúvať opakovanie, vždy ti prinesie nové vhľady a príjemné uvoľnenie - také dôležité pre manifestáciu tvojich snov.

Knihu Tajomstvo ženskej prosperity
Kniha ti príde poštou aj s venovaním, poštovné je v cene :) Na jej stranách sa dozvieš konkrétne tipy, ako pozvať do života viac hojnosti a prosperity, odhalíš nesprávne presvedčenia o bohatstve a úspechu, ktoré ľuďom znemožňujú naladiť sa na hojnosť, pochopíš výnimočnú úlohu žien pri budovaní rodinnej prosperity, spoznáš 24 vlastností bohatej ženy a zistíš, ako si získať podporu rodiny na ceste k svojim snom.

Čo napísali o našej práci?

Milá Zuzka a Stanka, včera mi od Vás prišla kniha a prelúskala som ju za 2 hodiny. Chcela som len prelistovať, no zrazu som sa pristihla pri tom, že som už v polovici a nedokázala som sa zastaviť:) Vždy som ale premýšlala čo mi na motivačných knihách chýba, hoci ma povzbudili a dodali mi sebavedomie, predsa len tam chýbalo niečo drobné čo som nevedela úplne popísať čo to je a nevedela som to v tých knihách objaviť. Teraz už viem. Po prečítaní Vašej knihy som si uvedomila, že je neskutočne osobná, taká naša, slovenská:) Asi to bude hlúposť, no už po prečítaní prvých troch strán som mala slzy v očiach. Toto sa mi nikdy nestalo pri čítaní kníh zahraničných autorov. Zažila som si to isté čo Vaša Silvia a myslím, že Vám to píše veľa čitateliek. Jednoducho také sú naše pomery, je to niečo čo iní spisovatelia nepoznajú a nevedia to ani dostať do svojich kníh.Som Vám obom veľmi vďačná za to, že píšete. Teším sa na všetky Vaše knihy, aj na nové a aj na tie staršie, ktoré mám v pláne dokúpiť. Držím palce úplne vo všetkom, veľa tvorivej energie želám! :)
Stanka, čitateľka knihy Tajomstvo ženskej prosperity
Som koučka a týmto Vás chcem povzbudiť do ďalšej Vašej práce. Ste jemná sila. Vaše dielko je krásne, obsah zrozumiteľný a veľmi povzbudzujúci. A hlavne - slovenský. Prínosný aj v rámci psychohygieny. Posilňuje ženstvo. Je isté, že svoju prácu máte ako poslanie. Preto, prosím, pokračujte. Nech je nás "chlapov v sukni" stále menej a ženskosti stále viac.
Renáta B., koučka, čitateľka knihy Tajomstvo ženskej prosperity

Ponuka s 50% zľavou platí v tejto chvíli.  Využite možnosť objednať si minikurz v hodnote 38 eur za 19 eur.