Poznáš ten pocit ľahkosti, jasnosti a šťastia, ktorý sa často objaví keď sme na dovolenke alebo kvalitnom seminári? Lenže realita bežných dní ho často prevalcuje...

Praješ si zažívať ho častejšie? Vniesť viac radosti, slobody a magických chvíľ do svojej každodennosti?

Niečo ako smoothie alebo iná zdravá lahôdka pre dušu?

Príď na inšpiratívny večer spojený s vedenou meditáciou. Zažiješ približne 2,5 hodiny podporujúcej láskavej atmosféry, v ktorej sa uvoľníš, načerpáš silu, ponoríš sa do svojho vnútra a nájdeš pre seba odpovede. Zároveň sa podelím o svoje vlastné praktické tipy k téme. Stretneme sa v malej skupine cca 10-15 ľudí, takže bude priestor aj pre osobný prístup. Vždy s inou témou.

 Témou najbližšieho stretnutia je: HOJNOSŤ

Premýšľaš niekedy nad tým, aké by to bolo žiť v hojnosti a hlbokej spokojnosti?

Aké by to bolo - dôverovať  životu aj svojmu vnútornému kompasu, že je o nás v každej chvíli postarané?

Aké by to bolo - prestať sa naháňať za úspechom a objaviť hojnosť aj na neobyčajných miestach?

Dá sa to?

Poďme nachádzať odpovede spoločne.

Možno si praješ do života viac hojnosti, ale cítiš, že to niekde viazne. A možno Ti už do života prúdi, ale cítiš, že Tvoj potenciál je oveľa väčší.  Nech je to akokoľvek, pozrieme sa na to spolu.

Možno medituješ a venuješ sa osobnostnému rozvoju denne a možno je to pre Teba úplne nové. Oboje je v poriadku.  Vítaný je každý človek s dobrým zámerom a aspoň trošku otvoreným srdcom.

A teraz niekoľko praktických informácií...

Kto vás bude inšpiratívnym večerom sprevádzať?

Volám sa Zuzka Koščová, som autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, v ktorých inšpirujem ľudí ako žiť krajší a farebnejší život. Okrem toho som spoluautorka knižky a programu Tajomstvo ženskej prosperity, psychologička, šperkárka a nadšená blogerka. A predovšetkým spokojná žena, manželka skvelého muža a najmä človek - možno podobný ako si Ty :-)

Kde?  Ateliér Surya, Pod záhradami 62, Bratislava
Kedy?  piatok 20.7. , od 18:00 do cca 20:30
Cena: 15 eur

5 eur z tejto sumy sa platí ihneď ako rezervačný poplatok, zvyšných 10 eur sa bude doplácať v hotovosti priamo na mieste.

Možno si budeš chcieť zapísať nejaký vhľad alebo čokoľvek, čo Ťa zaujme. Prines si teda písacie potreby. K dispozícii bude niekoľko mojich knižiek (skvelá možnosť získať ich s osobným venovaním) a možno aj niekoľko mojich ručne vyrábaných šperkov. Ak by to niekoho zaujímalo, vezmite si prosím hotovosť :)

Dopraj si šancu cítiť sa lepšie, žiť krajšie a slobodnejšie.

0
posledných voľných miest

Rezervuj si svoje miesto vyplnením formuláru a úhradou 5 eur. Zvyšných 10 eur sa dopláca v hotovosti priamo na mieste. Teším sa na Teba :-)

Ahoj Zuzka, chcela by som sa Ti poďakovať za inšpiratívny večer v ženskom kruhu. Bola to veľmi obohacujúca skúsenosť. Keďže mám "problém" meditovať sama so sebou, takáto forma skupinovej meditácie je pre mňa úžasným zážitkom, pretože som sa dokázala uvoľniť a nechať sa viezť, a meditáciu naplno precítiť a prežiť.
Janka, účastníčka meditačného večera