Poznáš ten pocit ľahkosti, jasnosti a šťastia, ktorý sa často objaví keď sme na dovolenke alebo kvalitnom seminári? Lenže realita bežných dní ho často prevalcuje...

Praješ si zažívať ho častejšie? Vniesť viac radosti, slobody a magických chvíľ do svojej každodennosti?

Niečo ako smoothie alebo iná zdravá lahôdka pre dušu?

Príď na inšpiratívny večer spojený s vedenou meditáciou. Zažiješ približne 2,5 hodiny podporujúcej láskavej atmosféry, v ktorej sa uvoľníš, načerpáš silu, ponoríš sa do svojho vnútra a nájdeš pre seba odpovede. Zároveň sa podelím o svoje vlastné praktické tipy k téme. Stretneme sa v malej skupine cca 10-15 ľudí, takže bude priestor aj pre osobný prístup. Vždy s inou témou.

 Témou najbližšieho stretnutia je: POKOJ V DUŠI, JEDNODUCHOSŤ V ŽIVOTE

Aké by to bolo cítiť hlboký pokoj a dôveru aj vtedy, keď nie všetko vychádza podľa očakávaní?

Aké by bolo žiť v pocite, že všetko je v poriadku a je o mňa postarané?

Aké by bolo žiť slobodne a nebyť neustále zahltený všetkým, čo táto doba prináša?

Dá sa to?

Poďme nachádzať odpovede spoločne.

Možno cítiš zahltenie tým množstvom vecí, ktoré nám každodenná realita prináša. Alebo túžiš po väčšej rovnováhe, pokoji, slobode a jasnosti. Nech je to akokoľvek, pozrieme sa na to spolu.

Možno medituješ a venuješ sa osobnostnému rozvoju denne a možno je to pre Teba úplne nové. Oboje je v poriadku.  Vítaný je každý človek s dobrým zámerom a aspoň trošku otvoreným srdcom.

A teraz niekoľko praktických informácií...

Kto vás bude inšpiratívnym večerom sprevádzať?

Volám sa Zuzka Koščová, som autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, v ktorých inšpirujem ľudí ako žiť krajší a farebnejší život. Okrem toho som spoluautorka knižky a programu Tajomstvo ženskej prosperity, psychologička, šperkárka a nadšená blogerka. A predovšetkým spokojná žena, manželka skvelého muža a najmä človek - možno podobný ako si Ty :-)

Kde?  Kvet Života, Župné námestie 9, Bratislava
Kedy?  štvrtok 11.10. , od 18:00 do cca 20:30
Cena: 15 eur

5 eur z tejto sumy sa platí ihneď ako rezervačný poplatok, zvyšných 10 eur sa bude doplácať v hotovosti priamo na mieste.

Možno si budeš chcieť zapísať nejaký vhľad alebo čokoľvek, čo Ťa zaujme. Prines si teda písacie potreby. K dispozícii bude niekoľko mojich knižiek (skvelá možnosť získať ich s osobným venovaním) a možno aj niekoľko mojich ručne vyrábaných šperkov. Ak by to niekoho zaujímalo, vezmite si prosím hotovosť :)

Dopraj si šancu cítiť sa lepšie, žiť krajšie a slobodnejšie.

0
posledné voľné miesto

Rezervuj si svoje miesto vyplnením formuláru a úhradou 5 eur. Zvyšných 10 eur sa dopláca v hotovosti priamo na mieste. Teším sa na Teba :-)