Poznáš ten pocit ľahkosti, jasnosti a šťastia, ktorý sa často objaví keď sme na dovolenke alebo kvalitnom seminári? Lenže realita bežných dní ho často prevalcuje...

Praješ si zažívať ho častejšie? Vniesť viac radosti, slobody a magických chvíľ do svojej každodennosti?

Niečo ako smoothie alebo iná zdravá lahôdka pre dušu?

Príď na inšpiratívny večer spojený s vedenou meditáciou. Zažiješ približne 2,5 hodiny podporujúcej láskavej atmosféry, v ktorej sa uvoľníš, načerpáš silu, ponoríš sa do svojho vnútra a nájdeš pre seba odpovede. Zároveň sa podelím o svoje vlastné praktické tipy k téme. Stretneme sa v malej skupine cca 10-15 ľudí, takže bude priestor aj pre osobný prístup. Vždy s inou témou.

 Témou najbližšieho stretnutia je: PLNÍM SI SNY

Aké by to bolo oprášiť svoje sny a dovoliť si snívať aj tie najbláznivejšie?

Aké by bolo, keby sa tieto sny jeden po druhom začali aj napĺňať?

Čo môžeme robiť pre to, aby sa skutočne plnili?

Ako môžeme cez naše sny rásť a rozvíjať sa?

Dá sa to?

Poďme nachádzať odpovede spoločne.

Možno už nesnívaš a Tvoje dávne sny ležia niekde zaprášené v kúte. Možno naopak snívaš, tvoríš si visionboardy, ale niekde to viazne. A možno si už svoje sny plníš a chceš im dodať to správne palivo v kruhu podobne naladených ľudí.  Nech je to akokoľvek, pozrieme sa na to spolu.

Možno medituješ a venuješ sa osobnostnému rozvoju denne a možno je to pre Teba úplne nové. Oboje je v poriadku.  Vítaný je každý človek s dobrým zámerom a aspoň trošku otvoreným srdcom.

A teraz niekoľko praktických informácií...

Kto vás bude inšpiratívnym večerom sprevádzať?

Volám sa Zuzka Koščová, som autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, v ktorých inšpirujem ľudí ako žiť krajší a farebnejší život. Okrem toho som spoluautorka knižky a programu Tajomstvo ženskej prosperity, psychologička, šperkárka a nadšená blogerka. A predovšetkým spokojná žena, manželka skvelého muža a najmä človek - možno podobný ako si Ty :-)

Kde?  Ateliér Surya, Pod záhradami 62, Bratislava
Kedy?  piatok 8.6. , od 18:00 do cca 20:30
Cena: 15 eur

5 eur z tejto sumy sa platí ihneď ako rezervačný poplatok, zvyšných 10 eur sa bude doplácať v hotovosti priamo na mieste.

Možno si budeš chcieť zapísať nejaký vhľad alebo čokoľvek, čo Ťa zaujme. Prines si teda písacie potreby. K dispozícii bude niekoľko mojich knižiek (skvelá možnosť získať ich s osobným venovaním) a možno aj niekoľko mojich ručne vyrábaných šperkov. Ak by to niekoho zaujímalo, vezmite si prosím hotovosť :)

Dopraj si šancu cítiť sa lepšie, žiť krajšie a slobodnejšie.

0
posledných voľných miest

Rezervuj si svoje miesto vyplnením formuláru a úhradou 5 eur. Zvyšných 10 eur sa dopláca v hotovosti priamo na mieste. Teším sa na Teba :-)

Ahoj Zuzka, chcela by som sa Ti poďakovať za inšpiratívny večer v ženskom kruhu. Bola to veľmi obohacujúca skúsenosť. Keďže mám "problém" meditovať sama so sebou, takáto forma skupinovej meditácie je pre mňa úžasným zážitkom, pretože som sa dokázala uvoľniť a nechať sa viezť, a meditáciu naplno precítiť a prežiť.
Janka, účastníčka meditačného večera