Píšem…

Milujem písanie! Ten pocit, keď sa mi v hlave začnú formulovať slová a vety, ktoré neskôr ťukám do počítača. Ten moment, keď prichádza inšpirácia a keď sa jej nechytím, tak zase odlieta. Tie chvíle, keď si čítam reakcie od svojich spokojných čitateľov. Píšem články na www.krajsiden.sk a napísala som dve knihy Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla.

Foto: Danka Koreňová

Verím…

Verím, že na svete nie sme preto, aby sme robili dojem na druhých a žili nejak “lebo všetci tak žijú.” Verím, že je možné žiť svoj život spôsobom, ktorý nás robí šťastným. Milovať, učiť sa, smiať sa, inšpirovať, plniť si sny, pomáhať, niečo po sebe zanechať a nemusieť nič ľutovať.

Robím, čo milujem…

… a to, čo mi dáva zmysel. To, v čom vidím hodnotu a prínos pre ľudí. Či je to písanie kníh či blogov, tvorenie šperkov a ich predaj, vedenie seminárov, inšpirovanie ľudí vo svojej FB komunite, do všetkého dávam kus seba. Žijem po svojom tak, ako to cítim.

Foto: Vlado Fecko


Tvorím…

Farby, tvary, plné sústredenie a ten pocit, keď vám niečo krásne vzniká pod rukami! Už takmer desať rokov sa intenzívne venujem tvorbe originálnych šperkov. Momentálne je mojou vášňou práca so sklom, z ktorého tvorím najmä šperky, ale aj misy a iné ozdobné predmety. Predávam na rôznych malých či väčších dizajn-marketoch a remeselných podujatiach. Ukážky mojej tvorby si môžete pozrieť na www.melly.sk

Všetko, čo robím, robím so srdcom. Mojim cieľom je inšpirovať ľudí žiť krajší farebnejší život a objavovať svoj potenciál.

Zdarma e-book

"Zo smutnej šedej myšky autorkou kníh"

Ako vziať svoju moc späť do vlastných rúk a objaviť v sebe kráľovnú svojho života?

Prečítaj si môj príbeh a začni tvoriť ten svoj - výnimočný a neopakovateľný!

Chcem e-book