Foto: Danka Ščasná

Do všetkého, čo robím, dávam kus seba...
Píšem…

Milujem písanie! Ten pocit, keď sa mi v hlave začnú formulovať slová a vety, ktoré neskôr ťukám do počítača. Ten moment, keď prichádza inšpirácia a keď sa jej nechytím, tak zase odlieta. Tie chvíle, keď si čítam reakcie od svojich spokojných čitateľov. Vtedy viem, že to má zmysel. Píšem články na tento web aj pre časopis Balans, napísala som dve knihy Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, som spoluautorkou tretej knihy Tajomstvo ženskej prosperity.

Foto: Danka Ščasná

Verím…

Verím, že na svete nie sme preto, aby sme robili dojem na druhých a žili nejak “lebo všetci tak žijú.” Verím, že máme v sebe múdrosť, ktorej keď dáme priestor a dôveru, povedie nás tým správnym smerom. Verím, že to, čo je najlepšie pre mňa, vôbec nemusí byť pre teba a je to tak v poriadku. Každý máme svoju jedinečnú cestu, svoje poznania, svoje lekcie, svoje túžby a sny. Verím, že naplnenie môžeme nachádzať rovnako vo výnimočnom, tak aj obyčajnom. A že láskavosťou k sebe i druhým nemôžeme nič pokaziť, ale veľa uzdraviť.

S úctou k tvojmu i svojmu príbehu,

Zuzka

Ahoj a vitaj!

Volám sa Zuzka Koščová a keď sa ma ľudia pýtajú čo robím, nikdy na to nie je ľahká odpoveď. Predovšetkým sa sanžím robiť to, čo milujem a to, čo mi dáva zmysel. To, v čom vidím hodnotu a prínos pre ľudí. Pôvodne som vyštudovala psychológiu a niekoľko rokov v tejto oblasti pôsobila ako dobrovoľníčka. Život ma ďalej viedol k tvorbe šperkov, písaniu kníh a blogu,  vedeniu seminárov, tvorbe vedených meditácií a celkovo inšpirovaniu ľudí k príjemnejšiemu radostnejšiemu láskavejšiemu žitiu. 

Foto: Vlado Fecko

Tvorím…

Farby, tvary, plné sústredenie a ten pocit, keď vám niečo krásne vzniká pod rukami! Už viac ako desať rokov sa intenzívne venujem tvorbe originálnych šperkov. Momentálne je mojou vášňou práca so sklom, z ktorého tvorím najmä šperky, ale aj misy a iné ozdobné predmety. Predávam na rôznych malých či väčších dizajn-marketoch a remeselných podujatiach. Ukážky mojej tvorby si môžete pozrieť na www.melly.sk

Stiahni si ZDARMA jemnú vedenú meditáciu "Stretnutie so svojou dušou" ktorá ti umožní nazrieť hlboko do seba a preskúmať zákutia svojej duše.

Je to zdarma. Žiadny spam. :-)

Milá Zuzko, moc děkuji za tuto meditaci. Je úžasná! Kombinace Vašeho hlasu, slov a hudby me vede přímo k mé duši, a to setkání je nádherné. Myslím, ze největší podíl na tom, že meditace vede tak do hloubky, má ale Váš hlas. Ještě jednou diky. Meditace je pro me jedna z nejlepších, kterou jsem slyšela.
Monikao meditácii Stretnutie so svojou dušou