Vytvorila som pre teba jemnú 12-minútovú vedenú meditáciu, ktorá ti umožní nazrieť hlboko do seba a preskúmať zákutia svojej duše.

Meditácia Stretnutie so svojou dušou je aktuálne zdarma na stiahnutie.

V čom ti Meditácia "Stretnutie so svojou dušou" pomôže?

  • Pozrieš sa hlboko dovnútra za všetky role, ktoré žiješ v bežnom každodennom živote
  • Spoznáš kto naozaj si na úrovni duše
  • Odhalíš svoje jedinečné schopnosti, dary a talenty
  • Získaš cenné indície na ceste k svojmu poslaniu
  • Uvoľníš svoje telo a myseľ a podporíš v nich samoliečebné procesy

Meditáciu pre teba vytvorila

Zuzana Koščová

Pôvodne som vyštudovala psychológiu a niekoľko rokov som v tomto odbore pôsobila ako dobrovoľníčka. Nasledovala som svoje srdce a intuíciu a pustila som sa do tvorby autorských šperkov, ktorým sa profesionálne venujem už 12 rokov. Okrem toho sa venujem tvorbe blogu, vedených meditácií, príležitostne aj lektorovaniu seminárov, prednášaniu a osobným konzultáciám. Som autorkou kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, spoluautorkou knihy Tajomstvo ženskej prosperity.

O mojej práci ste napísali

Milá Zuzko, moc děkuji za tuto meditaci. Je úžasná! Kombinace Vašeho hlasu, slov a hudby me vede přímo k mé duši, a to setkání je nádherné. Myslím, ze největší podíl na tom, že meditace vede tak do hloubky, má ale Váš hlas. Ještě jednou diky. Meditace je pro me jedna z nejlepších, kterou jsem slyšela.
Monikao meditácii Stretnutie so svojou dušou
Tyto knihy patří k TOP knížkám, které jsem kdy četla. Jako maminka malého dítěte nemám opravdu téměř žádný čas, přesto - a nebo možná právě proto jsem knihy četla obě najednou, v každé volné chvilce. Vracím se k nim často, jsou nádherně napsané a mají hloubku. Vřele je doporučuju všem, čtou se s lehkostí a člověk jako by s nimi dostal křídla a úsměv na rty. Jsem moc ráda, že se mi Zuzky knihy dostaly do ruky.
Libuška Fáberováo mojich knihách Rozprestri krídla a Šťastie nie je mýtus
Ďakujem ti Zuzka za túto nádhernú a úžasne silnú meditáciu. Si krásny človek, som šťastná, že si mi svojou tvorbou vstúpila do života a cítim, že sa mi ho aj vďaka tebe podari zmeniť tak, ako si to odjakživa prajem. Veľa takýchto darov ti (aj nám všetkým) prajem.
Julka Kapriováo mojej meditácii Znovuzrodenie