Ahoj a vitaj!

Ďakujem ti za dôveru, teším sa, že sa ideš vydať na dobrodružnú objavnú cestu kurzom 21 dní radosti. Verím, že ti bude prínosom. Čo ďalej? Nasleduj prosím uvedené kroky a prečítaj si túto stránku až do konca :-)
 • 1
  Potvrď svoju registráciu
  Do e-mailovej schránky ti v priebehu niekoľkých minút príde potvrdzovací e-mail. Je potrebné jedným kliknutím potvrdiť svoj záujem zapojiť sa do kurzu. E-mail zvykne občas skočiť do spamov, reklám alebo zložky "Hromadné". Niekedy je potrebné pohľadať ho tam. Potvrdením registrácie sa ihneď dostaneš k obsahu kurzu :-)
 • 2
  Pridaj sa do uzavretej skupiny na Facebooku 21 dní radosti
  Pridaj sa do uzavretej FB skupiny, ktorá patrí ku kurzu, spoločne sa v nej podporujeme, nájdeš v nej odpovede na svoje otázky, inšpiratívne vysielania aj živé vedené meditácie.

A ešte niečo pre Teba mám...

Chceš sa vydať ešte hlbšie do krajiny svojej duše?
Získať pre seba odpovede a nadhľad na akúkoľvek životnú situáciu? 

Predstavujem ti meditáciu Sprievodca krajinou duše, mocnú objavnú meditáciu, ktorá ťa vezme v sprievode silového zvieraťa na  dobrodružnú cestu.

Ukáže ti tvoj vnútorný svet z úplne novej perspektívy, prinesie ti nadhľad, aha momenty a nečakané vhľady do akejkoľvek životnej situácie, ktorou sa práve zaoberáš.

Práve teraz máš možnosť získať meditáciu so zľavou 50% - iba za 7 eur.

 • Spojíš sa so svojím sprievodcom
  Možno ťa bude dlhodobo sprevádzať jedno konkrétne zviera, možno bude sprievodca pri každom počúvaní iný - nechaj sa prekvapiť :-)
 • Získaš novú perspektívu
  Meditácia ťa povedie k rozpoznaniu a pochopeniu toho, čo ti zatiaľ ostáva skryté. Všetko, čo potrebuješ už máš v sebe - aj keď to zatiaľ nevidíš.
 • Bude to vždy nový zážitok
  K meditácii sa môžeš opakovane vracať, je objavná, takže ti zakaždým ukáže nové súvislosti, podľa toho akým obdobím v živote prechádzaš a čím sa zaoberáš.

A pridám ti aj nádherný bonus...

Ako darček získaš láskavú vedenú meditáciu Dôverujem životu, v novej verzii ešte jemnejšiu a uvoľňujúcejšiu. Táto meditácia v tebe posilní pocit dôvery v prirodzený tok života. 

Dovoľ si spočinúť v pocite, že všetko sa deje správne a že je to teba postarané. Z dôvery a vďačnosti dokážu vyrásť skutočné zázraky.

Získaj obe meditácie za výnimočnú symbolickú cenu 7 eur.
Využi štedrú 50%-tnú zľavu.

Napísali ste o mojej práci..

Ďakujem ti Zuzka za túto nádhernú a úžasne silnú meditáciu. Si krásny človek, som šťastná, že si mi svojou tvorbou vstúpila do života a cítim, že sa mi ho aj vďaka tebe podari zmeniť tak, ako si to odjakživa prajem. Veľa takýchto darov ti (aj nám všetkým) prajem.
Julka Kapriová o meditácii Znovuzrodenie
Tá meditácia je nádherná. Máte krásny a príjemný hlas a hlavne to robíte Srdcom, takže meditácia je veľmi liečivá. Nech Vám Boh žehná a teším sa na ďalšie.
Gabika o meditácii Stretnutie so svojou dušou

Pripojiť k objednávke si môžeš aj túto krásnu knihu

Kniha Tajomstvo ženskej prosperity k balíčku za akciovú cenu 4,90 eur
Kniha je v papierovej forme, príde ti poštou :-)

 • Odhalíte nesprávne presvedčenia o bohatstve a úspechu, ktoré ľuďom znemožňujú naladiť sa na hojnosť
 • Naučíte sa konkrétne tipy ako si do všetkých oblastí vášho života pozvať viac hojnosti a prosperity
 • Pochopíte výnimočnú úlohu žien pri budovaní rodinnej prosperity
 • Dozviete sa, ako získať podporu rodiny na ceste k vašim snom
 • Zistíte, ako môžete odhaliť svoje životné poslanie a byť skutočným darom pre tento svet
 • Dozviete sa, o čom všetkom vypovedá stav vášho účtu a ešte oveľa viac...
Milá Zuzka a Stanka, včera mi od Vás prišla kniha a prelúskala som ju za 2 hodiny. Chcela som len prelistovať, no zrazu som sa pristihla pri tom, že som už v polovici a nedokázala som sa zastaviť:) Vždy som premýšlala čo mi na motivačných knihách chýba, predsa len tam chýbalo niečo drobné čo som nevedela úplne popísať čo to je a nevedela som to v tých knihách objaviť. Teraz už viem. Po prečítaní Vašej knihy som si uvedomila, že je neskutočne osobná, taká naša, slovenská:) Asi to bude hlúposť, no už po prečítaní prvých troch strán som mala slzy v očiach.Som Vám obom veľmi vďačná za to, že píšete.
Stanka, čitateľka knihy

Vyplň prosím objednávkový formulár...