Poznáš ten pocit ľahkosti, jasnosti a šťastia, ktorý sa často objaví keď sme na dovolenke alebo kvalitnom seminári? Lenže realita bežných dní ho často prevalcuje...

Praješ si zažívať ho častejšie? Vniesť viac radosti, slobody a magických chvíľ do svojej každodennosti?

Niečo ako smoothie alebo iná zdravá lahôdka pre dušu?

Príď na inšpiratívny večer spojený s vedenou meditáciou. Zažiješ približne 2,5 hodiny podporujúcej láskavej atmosféry, v ktorej sa uvoľníš, načerpáš silu, ponoríš sa do svojho vnútra a nájdeš pre seba odpovede. Zároveň sa podelím o svoje vlastné praktické tipy k téme. Stretneme sa v malej skupine cca 10-15 ľudí, takže bude priestor aj pre osobný prístup. Vždy s inou témou.

 Témou najbližšieho stretnutia je: ŽIJEM SVOJE POSLANIE

Aké by to bolo presne vedieť kam patrím, v čom žiarim a vynikám?

Aké by bolo živiť sa tým, čo naozaj milujem a dáva mi zmysel?

Aké by to bolo naplno rozvinúť svoj potenciál?

Skutočne rozkvitnúť a tešiť z úspechu a hojnosti?

Dá sa to?

Poďme nachádzať odpovede spoločne.

Možno si v práci, ktorú nemáš rád a túžiš po zmene. Alebo už robíš, čo miluješ, ale pred sebou ešte vnímaš obrovský neprebádaný priestor svojho potenciálu. Nech je to akokoľvek, pozrieme sa na to spolu.

Možno medituješ a venuješ sa osobnostnému rozvoju denne a možno je to pre Teba úplne nové. Oboje je v poriadku.  Vítaný je každý človek s dobrým zámerom a aspoň trošku otvoreným srdcom.

A teraz niekoľko praktických informácií...

Kto vás bude inšpiratívnym večerom sprevádzať?

Volám sa Zuzka Koščová, som autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, v ktorých inšpirujem ľudí ako žiť krajší a farebnejší život. Okrem toho som spoluautorka knižky a programu Tajomstvo ženskej prosperity, psychologička, šperkárka a nadšená blogerka. A predovšetkým spokojná žena, manželka skvelého muža a najmä človek - možno podobný ako si Ty :-)

Kde?  Meditačné centrum Užívaj, Slovenská 49, Prešov
Kedy?  piatok 10.8. , od 18:00 do cca 20:30
Cena: 15 eur

5 eur z tejto sumy sa platí ihneď ako rezervačný poplatok, zvyšných 10 eur sa bude doplácať v hotovosti priamo na mieste.

Možno si budeš chcieť zapísať nejaký vhľad alebo čokoľvek, čo Ťa zaujme. Prines si teda písacie potreby. K dispozícii bude niekoľko mojich knižiek (skvelá možnosť získať ich s osobným venovaním) a možno aj niekoľko mojich ručne vyrábaných šperkov. Ak by to niekoho zaujímalo, vezmite si prosím hotovosť :)

Dopraj si šancu cítiť sa lepšie, žiť krajšie a slobodnejšie.

0
posledných voľných miest

Rezervuj si svoje miesto vyplnením formuláru a úhradou 5 eur. Zvyšných 10 eur sa dopláca v hotovosti priamo na mieste. Teším sa na Teba :-)