Poznáš ten pocit ľahkosti, jasnosti a šťastia, ktorý sa často objaví keď sme na dovolenke alebo kvalitnom seminári? Lenže realita bežných dní ho často prevalcuje...

Praješ si zažívať ho častejšie? Vniesť viac radosti, slobody a magických chvíľ do svojej každodennosti?

Príď na inšpiratívny večer spojený s vedenou meditáciou. Zažiješ približne 2 hodiny podporujúcej láskavej atmosféry, v ktorej sa uvoľníš, načerpáš silu, ponoríš sa do svojho vnútra a nájdeš pre seba odpovede. Zároveň sa podelím o svoje vlastné praktické tipy k téme. Stetneme sa v malej skupine cca 10-15 ľudí, takže bude priestor aj pre osobný prístup. Vždy s inou témou.

 Témou najbližšieho stretnutia je: POKOJ V DUŠI

Aké by to bolo cítiť hlboký pokoj a dôveru aj vtedy, keď nie všetko vychádza podľa očakávaní?

Aké by bolo žiť v pocite, že všetko je v poriadku a je o mňa postarené?

Aké by bolo žiť slobodne a nebyť neustále zahltený všetkým, čo táto doba prináša?

Dá sa to?

Poďme nachádzať odpovede spoločne.

Možno medituješ a venuješ sa osobnostnému rozvoju denne a možno je to pre Teba úplne nové. Oboje je v poriadku.  Vítaný je každý človek s dobrým zámerom a aspoň trošku otvoreným srdcom.

 

A teraz niekoľko praktických informácií...

Kto vás bude inšpiratívnym večerom sprevádzať?

Volám sa Zuzka Koščová, som autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, v ktorých inšpirujem ľudí ako žiť krajší a farebnejší život. Okrem toho som spoluautorka knižky a programu Tajomstvo ženskej prosperity, psychologička, šperkárka a nadšená blogerka. A predovšetkým spokojná žena, manželka skvelého muža a najmä človek - možno podobný ako si Ty :-)

Kde? Via Prudentia, Vajnorská 98/d, BA kúsok od Polusu
Kedy? od 18:00 do cca 20:00
Cena: 13 eur

Možno si budeš chcieť zapísať nejaký vhľad alebo čokoľvek, čo Ťa zaujme. Prines si teda písacie potreby. K dispozícii bude niekoľko mojich knižiek (skvelá možnosť získať ich s osobným venovaním) a možno aj niekoľko mojich ručne vyrábaných šperkov. Ak by to niekoho zaujímalo, vezmite si prosím hotovosť :)

Dopraj si šancu cítiť sa lepšie, žiť krajšie a slobodnejšie.

0
posledných voľných miest