Meditácia Je o nás postarané

Meditácia ti je k dispozícii po kliknutí na video. Je uvoľňujúca a veľmi vhodná na opakované počúvanie, pokojne aj každý deň. Na tejto stránke ti je kedykoľvek k dispozícii.

Ak sa ti nezobrazuje pod týmto textom video, použi prosím iný internetový prehliadač alebo ho aktualizuj.

Ak sa ti meditácia páčila, čítaj ďalej...

Chceš sa vydať ešte hlbšie do krajiny svojej duše?
Získať pre seba odpovede a nadhľad na akúkoľvek životnú situáciu? 

Predstavujem ti meditáciu Sprievodca krajinou duše, mocnú objavnú meditáciu, ktorá ťa vezme v sprievode silového zvieraťa na  dobrodružnú cestu.

Ukáže ti tvoj vnútorný svet z úplne novej perspektívy, prinesie ti nadhľad, aha momenty a nečakané vhľady do akejkoľvek životnej situácie, ktorou sa práve zaoberáš.

Práve teraz máš možnosť získať meditáciu so zľavou 50% - iba za 7 eur.

 • Spojíš sa so svojím sprievodcom
  Možno ťa bude dlhodobo sprevádzať jedno konkrétne zviera, možno bude sprievodca pri každom počúvaní iný - nechaj sa prekvapiť :-)
 • Získaš novú perspektívu
  Meditácia ťa povedie k rozpoznaniu a pochopeniu toho, čo ti zatiaľ ostáva skryté. Všetko, čo potrebuješ už máš v sebe - aj keď to zatiaľ nevidíš.
 • Bude to vždy nový zážitok
  K meditácii sa môžeš opakovane vracať, je objavná, takže ti zakaždým ukáže nové súvislosti, podľa toho akým obdobím v živote prechádzaš a čím sa zaoberáš.

A pridám ti aj nádherný bonus...

Ako darček získaš láskavú vedenú meditáciu Dôverujem životu, v novej verzii ešte jemnejšiu a uvoľňujúcejšiu. Táto meditácia v tebe posilní pocit dôvery v prirodzený tok života. 

Dovoľ si spočinúť v pocite, že všetko sa deje správne a že je to teba postarané. Z dôvery a vďačnosti dokážu vyrásť skutočné zázraky.

Získaj obe meditácie za výnimočnú symbolickú cenu 7 eur.
Využi štedrú 50%-tnú zľavu.

Napísali ste o mojej práci..

Ďakujem ti Zuzka za túto nádhernú a úžasne silnú meditáciu. Si krásny človek, som šťastná, že si mi svojou tvorbou vstúpila do života a cítim, že sa mi ho aj vďaka tebe podari zmeniť tak, ako si to odjakživa prajem. Veľa takýchto darov ti (aj nám všetkým) prajem.
Julka Kapriová o meditácii Znovuzrodenie
Tá meditácia je nádherná. Máte krásny a príjemný hlas a hlavne to robíte Srdcom, takže meditácia je veľmi liečivá. Nech Vám Boh žehná a teším sa na ďalšie.
Gabika o meditácii Stretnutie so svojou dušou

Pripojiť k objednávke si môžeš aj túto krásnu knihu

Kniha Tajomstvo ženskej prosperity k balíčku za akciovú cenu 4,90 eur
Kniha je v papierovej forme, príde ti poštou :-)

 • Odhalíte nesprávne presvedčenia o bohatstve a úspechu, ktoré ľuďom znemožňujú naladiť sa na hojnosť
 • Naučíte sa konkrétne tipy ako si do všetkých oblastí vášho života pozvať viac hojnosti a prosperity
 • Pochopíte výnimočnú úlohu žien pri budovaní rodinnej prosperity
 • Dozviete sa, ako získať podporu rodiny na ceste k vašim snom
 • Zistíte, ako môžete odhaliť svoje životné poslanie a byť skutočným darom pre tento svet
 • Dozviete sa, o čom všetkom vypovedá stav vášho účtu a ešte oveľa viac...
Milá Zuzka a Stanka, včera mi od Vás prišla kniha a prelúskala som ju za 2 hodiny. Chcela som len prelistovať, no zrazu som sa pristihla pri tom, že som už v polovici a nedokázala som sa zastaviť:) Vždy som premýšlala čo mi na motivačných knihách chýba, predsa len tam chýbalo niečo drobné čo som nevedela úplne popísať čo to je a nevedela som to v tých knihách objaviť. Teraz už viem. Po prečítaní Vašej knihy som si uvedomila, že je neskutočne osobná, taká naša, slovenská:) Asi to bude hlúposť, no už po prečítaní prvých troch strán som mala slzy v očiach.Som Vám obom veľmi vďačná za to, že píšete.
Stanka, čitateľka knihy

Vyplň prosím objednávkový formulár...