Konferencia Do hĺbky svojej duše

Zaujímajú ťa hodnotné bonusy, ktoré sme pre vás s mojimi hosťami vytvorili?
Rada by si podporila vznik ďalších inšpiratívnych podujatí, z ktorých je možné načerpať inšpiráciu a múdrosť zdarma?

Pripravila som pre teba konferenčný balíček "Do hĺbky svojej duše", v ktorom sa môžeš kedykoľvek vrátiť k načerpanej inšpirácii, spoznať ešte väčšie hĺbky a šírky vďaka bonusom a poskladať si tak krásnu farebnú mozaiku života podľa seba...

Čo konferenčný balíček obsahuje?

Záznamy všetkých rozhovorov z konferencie

Vrátane audionahrávok vhodných na stiahnutie

Zuzka Straňanková

Vnímavosť a citlivosť v meniacom sa svete

Stanka Sobolová

Plán duše

Katarína Runa

Prepísanie vzorcov hojnosti a prosperity

Tereza Kramerová

Keď bábätko odíde priskoro

Danka Krušinská Trudičová

Predmenštruačná fáza a archetyp čarodejky

Katarína Zacharová

Strach, tvoja príležitost pre rast a zmenu

Michaela Huljaková

Náš príchod na svet - aký má vplyv a ako ho uzdraviť?

Slávka Harcegová

Priestor vonkajší aj vnútorný a ako ním tvoríme

Svetlanka Oboňová

Sebaprijatie

Lucia Gajdošová

Súď svojho blížneho

Krásne bonusy, ktoré vás vezmú ešte hlbšie...

Na tieto hodnotné bonusy sa môžeš
tešiť v konferenčnom balíčku:

Silné vedené meditácie v mp3 formáte

Meditácia Menarché

od Danky Krušinskej Trudičovej
Poď sa vrátiť časovou špirálou späť do obdobia prvej menštruácie a preži tento dôležitý okamih znova a inak, ako ozajstný prerod dievčaťa v ženu. S podporou svojho rodu.

Meditácia Boh a Ty

od Katky Runy
Aké je to byť skutočne bohatý? Odpoveď môžeš nájsť v spojení Boh a Ty... Ponor sa do nádhernej vedenej meditácie, posilni vedomie hojnosti a vylieč svoj vzťah k peniazom.

Meditácia Sprievodca krajinou duše

od Zuzky Koščovej
Mocná objavná meditácia v sprievode silového zvieraťa, ktorá ti poskytne nadhľad a vezme ťa na dobrodružnú výpravu do krajiny tvojej duše.

Meditácia Dôverujem životu

od Zuzky Koščovej
Úplne nová verzia láskavej uvoľňujúcej meditácie, ktorá v tebe posilní pocit dôvery v prirodzený tok života.

K meditáciám sa môžeš vracať pravidelne a načerpať z nich zakaždým nové poznanie a vhľady. Budú tvojou každodennou podporou.

Meditácia Žijem svoje poslanie

Stanka Sobolová a Zuzka Koščová
Najobľúbenejšia meditácia z nášho kurzu Tajomstvo ženskej prosperity. Objav svoje dary, talenty a dovoľ si rozžiariť svoje vnútorné svetlo.

Terapeutická nahrávka Znovuzrodenie

od Zuzky Koščovej
Objavujú sa v tvojom živote strachy a neistoty? Máš ťažkosti dôverovať, že všetko sa deje správne? Objav kde sa pretrhla nitka tvojej dôvery v život a obnov toto vzácne spojenie.

Meditácia pre múdrosť a uzdravenie

s Katarínou Zacharovou
Nájdi uzdravenie pre seba a blízkych a odpovede na svoje otázky v bezpečí a silného ženského kruhu komunity Becoming RealWoman.

Okrem meditácií sú v balíčku prichystané ešte ďalšie lahôdky....
Bohatá hojnosť inšpirácie a podpory.

Astrológia ako cesta k sebaprijatiu

Svetlanka Oboňová
Bonusový rozhovor so Svetlankou o astrológii, konkrétnych skúsenostiach na ceste k sebaláske a o krízových situáciách v živote, keď sa nám zdanlivo všetko rúca. Prečo prichádzajú a aký je ich transformačný potenciál?

Maľovánka

od Zuzky Straňankovej
Unikátna maľovánka pre dušu vytvorená špeciálne pre túto konferenciu. Do hĺbky svojej duše sa môžeš dostať aj pomocou kreslenia, maľovania. Vyskúšaj to na vlastnej koži aký liečivý proces to môže byť.

Koľko stojí konferenčný balíček?

Keby som mala spočítať hodnotu všetkých bonusov, určite by sme sa dostali cez 120 eur. Ale rozhodla som sa dopriať vám oveľa nižšiu priateľskú cenu.

Cítim totiž, že práve teraz je ten čas, keď sa potrebujeme dovyživiť, postarať sami o seba, načerpať sily a energiu. Za posledný rok sme toho zvládli tak veľa!

Konferenčný balíček som ohodnotila na 87 eur. Ale zároveň verím, že vhľady a zmeny, ku ktorým vás táto konferencia inšpiruje a povedie, sú nevyčísliteľné.

Kamarátka mi nedávno povedala úžasnú vetu: "Dopraj peniazom pocit urobiť ti radosť a budú prichádzať k tebe." Výživa, inšpirácia, pohladenie na duši a zároveň podpora niečoho, čo má zmysel, sú pre mňa jednou z tých najväčších radostí.

Konferenčný balíček si môžeš dopriať aj na dve malé splátky, bez navýšenia.

Ako to funguje?

  • 1
    Ak sa rozhodneš, že ťa konferencia upútala, chceš mať k dispozícii záznamy natrvalo a k tomu aj všetky úžasné bonusy, klikneš na oranžové tlačidlo a vyplníš jednoduchý objednávkový formulár.
  • 2
    Po úhrade objednávky ti prídu prístupové údaje do členskej sekcie - uzavretej časti webu, kde už na teba čakajú všetky záznamy rozhovorov, meditácie a ostatné bonusy.
  • 3
    Do tejto členskej sekcie máš už neobmedzený prístup navždy. Môžeš počúvať rozhovory aj meditácie v čase, ktorý ti vyhovuje a toľkokrát, koľko len chceš. Nahrávky si vieš stiahnuť ako mp3 aj do mobilu a počúvať aj offline.

Kto pre teba konferenciu tvorí?

Ahoj, ak sa ešte nepoznáme, volám sa Zuzka Koščová, vyštudovala som psychológiu, dlhé roky sa venujem tvorbe šperkov a obrazov, napísala som knihy Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla a spolutvorila som aj knihu a online program Tajomstvo ženskej prosperity. Rada sprevádzam meditáciami, píšem články a blogy.

A konferenciu tvorím samozrejme nielen ja, ale aj moji úžasní hostia!

Napísali ste mi...

Zuzanka, dakujem, ja som uz odmenena aj vyzivena. Tolko vnemov a uzasnych AHA momentov. Myslime si kolko toho uz vieme , kolko sme toho uz poculi, citali, zazili a predsa. Dakujem, Tvoja snaha a energia nevysla nazmar, este dlho bude prudit. Dakujem
Marta o konferencii do Hĺbky svojej duše
Ďakujem ti Zuzka za túto nádhernú a úžasne silnú meditáciu. Si krásny človek, som šťastná, že si mi svojou tvorbou vstúpila do života a cítim, že sa mi ho aj vďaka tebe podari zmeniť tak, ako si to odjakživa prajem. Veľa takýchto darov ti (aj nám všetkým) prajem.
Julka Kapriová o meditácii Znovuzrodenie
Vďaka, je to úplná pecka, niektoré sa mi podarilo si vypočuť a uplne som sa v drvivej väčšine nadchla a mám aha momenty a v niektorých momentoch až zimomriavky, úplne vyžívujúce, krásny darček vďaka Zuzka a všetkým zúčasneným, čo sú toho súčasťou.
Gabika o konferencii Do hĺbky svojej duše
Meditácia od Vás je taký balzam na dušu. Veľmi tažko doma zaspávame. Odkedy dvojičkám púšťam vašu meditáciu pred spaním, do 5 min šťastne zaspinkajú. Detičky ju už počúvajú večer i ráno a vidím ako sa im prehlbuje dýchanie, naťahujú sa ako pavúčikovia a vstanú spokojní a zladení.
Lydka o meditácii Čarovný prútik
Wau mega rozhovory všetky som stihla vypočuť aj včera a toľko aha monetov a uvedomení sa mi tam dostalo  krásne sa to počúva, ste úžasné, inšpiratívne ženy a som vďačná že som sa k tomu dostala ďakujem 
Nikoleta o konferencii Do hĺbky svojej duše
Moc děkuji za tento nesmírně léčivý, obohacující a duši hladící čas. A za celou konferenci, jsem ohromně vděčná za tu možnost! Těším se na další rozhovory, moc moc děkuji Zuzi.
Terezka o konferencii Do hĺbky svojej duše
Tá meditácia je nádherná. Máte krásny a príjemný hlas a hlavne to robíte Srdcom, takže meditácia je veľmi liečivá. Nech Vám Boh žehná a teším sa na ďalšie.
Gabika o meditácii Stretnutie so svojou dušou
Počúvala by som Vás všetky od rána do večera. Ste skvelé ďakujem za nádherné povznášajúce slová.
Gabriela o konferencii Do hĺbky svojej duše

Dopraj si možnosť načerpať múdrosť a inšpiráciu, obdaruj sa hodnotnými bonusmi a vydaj sa na dobrodružnú výpravu do hĺbky svojej duše...