Za poslaním a hojnosťou

online konferencia prebiehala 18.10 - 20.10. 2021

Chceš mať prístup k  záznamom rozhovorov natrvalo?

Chceš sa naplno otvoriť hojnosti a ešte hlbšie pochopiť svoje poslanie?
Rada by si podporila vznik ďalších inšpiratívnych podujatí, z ktorých je možné načerpať inšpiráciu a múdrosť zdarma?

Pripravila som pre teba dve možnosti konferenčných balíčkov (základný balíček a VIP balíček), s pomocou ktorých otvoríš nové horizonty toho, čo je pre teba možné.

Načerpaj inšpiráciu, podporu a prepoj sa s novou verziou reality, novou verziou seba. Dovoľ si nastúpiť na vlnu hojnosti!

Čo obsahuje základný konferenčný balíček ?

Záznamy všetkých rozhovorov z konferencie

Vrátane audionahrávok vhodných na stiahnutie

3x Masterclass a pracovné listy

Prednášky som pripravila na tieto témy...

Nastav svoj mindset na realitu plnú zázrakov

Pochop zákony hojnosti a aktivuj v sebe bohaté myslenie. Pochop jednoduché, no mocné súvislosti a s ľahkosťou ich aplikuj do svojej každodennosti. Pomôžu ti v tom konkrétne príbehy z praxe a cvičenia v pracovnom zošite. 

Aktivuj v sebe bohaté myslenie hravo a radostne

Musíme sa vždy hrabať v storočných vzorcoch a uvoľňovať emócie v slzách na terapii? Poďme to vyvážiť hrou, radosťou a zvedavosťou, ktoré sú pre hojnosť doslova magnetické. Súčasťou je mp3 nahrávka a pracovný list.

Pochop svoje limitujúce programy a nájdi slobodu

Pochop a odblokuj programy o hojnosti, ktoré ťa nevedome ovplyvňujú. Pozrieme sa spolu aj na rodové a kolektívne spoločenské programy. Je čas sa oslobodiť a napísať nový príbeh bohatstva! Súčasťou je mp3 nahrávka a pracovný list.

Dve nádherné vedené meditácie

Láskyplná podpora na tvojej ceste...

A ďalšie mimoriadne hodnotné bonusy

Rozhovor so Svetlankou na tému ZLATÝ ROK

Zistíš čo je to zlatý rok, vypočítaš si, kedy ťa čaká tvoj zlatý rok a pochopíš aké šance a príležitosti ti toto magické obdobie dokáže priniesť.

Rozhovor so Svetlankou na tému ROZVÍJANIE VEDOMIA HOJNOSTI

Pochopíš vo svetle astrologických súvislostí aká vlna premeny sa aktuálne dvíha v oblasti hojnosti a čo môžeš robiť a ako sa nastaviť, aby ti priniesla do života prosperitu.

Rozhovor s Miškou na tému KÓDY HOJNOSTI PRE DETI

Zistíš čo môžeš urobiť a čomu sa vyhnúť, aby tvoje deti ostali krásne otvorené prúdu hojnosti, vedomé svojich darov a nemuseli si namáhavo spomínať na svoju podstatu ako naša generácia.

Prednáška POSLANIE DUŠE

Porozumieš svojim darom, pochopíš premenlivosť a dynamiku svojho poslania a zistíš ako kúsok po kúsku kráčať za hlasom svojej duše. Súčasťou je mp3 nahrávka a pracovný list.

Prednáška TVOJE POSLANIE, PRIAMA CESTA K HOJNOSTI

Prednáška, ktorá odznela na konferencii Kataríny Runy Brána k bohatstvu. Prevedie ťa siedmymi kľúčmi na ceste k poslaniu a skutočnej hojnosti.

Kúpa balíčka je zároveň tvojím lístkom do tomboly

26. 10. 2021 bude prebiehať žrebovanie o tieto úžasné výhry

Profesionálne biznis fotenie

Darček venovala Dana Ščasná Photography

Kniha Návod na ženy

Darček venovala Danka Krušinská Trudičová

Konzultácia k téme Hojnosť

Darček venovala Ľubica Macková

Sprievodca krajinou duše

Meditáciu venuje Zuzka Koščová

Diár Srdce ženy na 2022

Darček venovala Stanka Sobolová

Dve inšpiratívne knihy

Darček venuje Zuzka Koščová

Pozitívne karty

Darček venovala Ivetka Májovská

Originálne tričko Hanah

Darček venuje Lucia Laciaková

Koľko stojí základný konferenčný balíček "Za poslaním a hojnosťou"?

Táto konferencia, prednášky a bonusy obsahujú informácie, ktoré som sa učila roky a zaplatila za ne tisíce eur. A to nepočítam skúsenosti a cenné vhľady mojich hostí. Keby ste sa s nimi chceli porozprávať súkromne, u väčšiny by ste zaplatili od 50 po 1000 eur za hodinu ich konzultácií.

Tento balíček je pre vás jedinečnou možnosťou pripomínať si dôležité vhľady a opakovane vstupovať do poľa hojnosti, ktoré sme spoločne vytvorili na tejto konferencii. 

Napojiť sa na tú verziu seba, ktorá pozná zákony hojnosti, žije v súlade s nimi a tak jej do života prúdi radosť, hojnosť a blahobyt.

Konferenčný balíček si dnes môžete kúpiť za 127 eur.

Cena 127 eur platí do 25.10. 2021. Potom sa zvýši na 167 eur.

Kamarátka mi pred časom povedala úžasnú vetu:
"Dopraj peniazom pocit urobiť ti radosť a budú prichádzať k tebe." 
Urobila vám konferencia radosť? Teší vás objavovať zákutia svojej duše a spoznávať pravidlá tej hry, ktorú voláme život? Tak neváhajte :-)

Platbu si môžete rozdeliť na dve malé splátky, bez navýšenia.

Ako to funguje?

 • 1
  Ak sa rozhodneš, že ťa konferencia upútala, chceš mať k dispozícii záznamy natrvalo a k tomu aj všetky úžasné bonusy, klikneš na oranžové tlačidlo a vyplníš jednoduchý objednávkový formulár.
 • 2
  Po úhrade objednávky ti prídu prístupové údaje do členskej sekcie - uzavretej časti webu, kde už na teba čakajú všetky záznamy rozhovorov, meditácie a ostatné bonusy.
 • 3
  Do tejto členskej sekcie máš už neobmedzený prístup navždy. Môžeš počúvať rozhovory aj meditácie v čase, ktorý ti vyhovuje a toľkokrát, koľko len chceš. Nahrávky si vieš stiahnuť ako mp3 aj do mobilu a počúvať aj offline.

Chcem ťa podporiť v rozhodnutí...

Viem, že nie vždy idú rozhodnutia ľahko. A pritom energia peňazí miluje rozhodnosť :-)
Rozhodnutie dokáže urobiť v našom živote skutočné zázraky!

Vymyslela som špeciálny darček pre rozhodných!

Kto nakúpi do štvrtka 21.10. 2021 dostane odo mňa navyše krásny darček!

Meditácia BRÁNA DO TVOJEJ NOVEJ REALITY

Jemná vedená meditácia, ktorá ti pomôže urobiť krok do nového levelu reality, hojnosti a blahobytu.

Ale mám tu pre vás ešte niečo naozaj výnimočné!

Podnikateľky, koučky, poradkyne, žienky v MLM a všetky, ktoré o tom uvažujete zbystrite pozornosť :-) 

Predstavujem vám VIP verziu konferenčného balíčka 

Zrodenie hviezdy

Tento balíček obsahuje VŠETKO to, čo základný a ešte oveľa viac! 

Stratégie online aj offline podnikania, ktoré sa mi mimoriadne osvedčili a priviedli ma tam, kde som dnes. Ešte nikdy som sa o ne takto verejne nepodelila!

Tvoja kniha - priama cesta do klientovho srdca

Vykroč svojim klientom naproti! Podeľ sa s nimi o tvoj autentický príbeh, o svoje znalosti a polož základy dôvere, ktorá pretrvá roky. Podelím sa s tebou o všetky svoje skúsenosti.

Skupina na Facebooku

Vybuduj si svoj vlastný ekosystém prosperity! Dá sa to aj keď nie si extrovertná, nie si konzistentná v tvorbe obsahu a pravidelnosť ti nič nehovorí? Dá sa! Vytvor priestor v súlade s tvojou energiou, ktorý budú ľudia milovať.

Funnel a iné stratégie

Nauč sa vytvoriť si prúdiacu rieku hojnosti! Premeň "okoloidúcich" na nadšených kupujúcich. Podelím sa s tebou o moje overené online stratégie, ktoré som sa naučila počas posledných 7 rokov v online podnikaní.

Predaj bez limitov

Pochop svoj mindset okolo predaja, osloboď sa od limitujúcich vzorcov a nauč sa predávať láskavo, bez nátlaku a predsa mať výsledky. Poviem ti o svojich skúsenostiach online aj offline.

Otázky a odpovede

Získajte odpovede na mieru vášmu projektu! Pozrieme sa spolu na zúbok tomu, čo vás trápi počas jedného vysielania otázok a odpovedí.

Základný balíček je k dispozícii ihneď, VIP rozšírenie od 21.11.2021.

 

VIP balíček vás prevedie kombináciou efektívnych praktických stratégií a vášho energetického nastavenia. Práve ich kombináciou prichádzajú totiž tie najkrajšie výsledky!

 

Čo môžete čakať? 

Podrobne vám vysvetlím jednotlivé stratégie a ako ich použiť, poviem vám aké systémy používam a prečo, prezradím vám moje tipy a triky.

 

Pozrieme sa spolu na energiu za podnikaním, presvedčenia, ktoré nás môžu brzdiť a ako si to nastaviť v súlade s prosperitou a hojnosťou.

 

Pochopíte, že sa dá úspešne podnikať aj bez ostrých lakťov, úprimne a v príjemnej energii.

 

Čo nečakajte?

Technické návody kam kliknúť, čo ako nastaviť...
Že to pôjde ihneď, samo a bez práce... 

 

Cena VIP balíčka Zrodenie hviezdy je aktuálne 367 eur.

Cena platí do 25.10.2021, potom sa zvýši na 467 eur.

 

Aplikovaním čo i len jednej stratégie sa ti investovaná suma mnohonásobne vráti!

Kto pre vás konferenciu tvorí?

Ahoj, ak sa ešte nepoznáme volám sa Zuzka Koščová a pôvodne som vyštudovala psychológiu, v tomto odbore som pôsobila niekoľko rokov ako dobrovoľníčka.Nasledovala som svoje srdce a intuíciu a pustila sa do tvorby autorských šperkov, ktorým sa profesionálne venujem už 12 rokov.

V súčasnosti inšpirujem a pomáham ženám  prostredníctvom tvorby vedených meditácií, online vzdelávania, konferencií a mentoringu. Som autorkou úspešných kníh Šťastie nie je mýtusRozprestri krídla, spoluautorkou knihy Tajomstvo ženskej prosperity. Na tejto ceste som od roku 2013.

V júni tohto roku som organizovala konferenciu Do hĺbky svojej duše.

A konferenciu tvorím samozrejme nielen ja, ale aj moji úžasní hostia!

Napísali ste mi...

Zuzanka, dakujem, ja som uz odmenena aj vyzivena. Tolko vnemov a uzasnych AHA momentov. Myslime si kolko toho uz vieme , kolko sme toho uz poculi, citali, zazili a predsa. Dakujem, Tvoja snaha a energia nevysla nazmar, este dlho bude prudit. Dakujem
Marta o konferencii do Hĺbky svojej duše
Ďakujem ti Zuzka za túto nádhernú a úžasne silnú meditáciu. Si krásny človek, som šťastná, že si mi svojou tvorbou vstúpila do života a cítim, že sa mi ho aj vďaka tebe podari zmeniť tak, ako si to odjakživa prajem. Veľa takýchto darov ti (aj nám všetkým) prajem.
Julka Kapriová o meditácii Znovuzrodenie
Vďaka, je to úplná pecka, niektoré sa mi podarilo si vypočuť a uplne som sa v drvivej väčšine nadchla a mám aha momenty a v niektorých momentoch až zimomriavky, úplne vyžívujúce, krásny darček vďaka Zuzka a všetkým zúčasneným, čo sú toho súčasťou.
Gabika o konferencii Do hĺbky svojej duše
Meditácia od Vás je taký balzam na dušu. Veľmi tažko doma zaspávame. Odkedy dvojičkám púšťam vašu meditáciu pred spaním, do 5 min šťastne zaspinkajú. Detičky ju už počúvajú večer i ráno a vidím ako sa im prehlbuje dýchanie, naťahujú sa ako pavúčikovia a vstanú spokojní a zladení.
Lydka o meditácii Čarovný prútik
Wau mega rozhovory všetky som stihla vypočuť aj včera a toľko aha monetov a uvedomení sa mi tam dostalo  krásne sa to počúva, ste úžasné, inšpiratívne ženy a som vďačná že som sa k tomu dostala ďakujem 
Nikoleta o konferencii Do hĺbky svojej duše
Moc děkuji za tento nesmírně léčivý, obohacující a duši hladící čas. A za celou konferenci, jsem ohromně vděčná za tu možnost! Těším se na další rozhovory, moc moc děkuji Zuzi.
Terezka o konferencii Do hĺbky svojej duše
Tá meditácia je nádherná. Máte krásny a príjemný hlas a hlavne to robíte Srdcom, takže meditácia je veľmi liečivá. Nech Vám Boh žehná a teším sa na ďalšie.
Gabika o meditácii Stretnutie so svojou dušou
Počúvala by som Vás všetky od rána do večera. Ste skvelé ďakujem za nádherné povznášajúce slová.
Gabriela o konferencii Do hĺbky svojej duše

Odniesla si si z rozhovorov časť z toho, čo ti vedia poskytnúť. Už zajtra bude tvoje vnímanie iné a za pol roka sa ti odkryjú úplne iné, nové vrstvy, nové poznanie. Dopraj si možnosť vrátiť sa k rozhovorom a načerpať z nich kedykoľvek budeš chcieť.

Využite možnosť dopriať si konferenčný balíček s obrovskou zľavou.
Balíček Za poslaním a hojnosťou si môžete kúpiť za 127 eur.
VIP balíček Zrodenie hviezdy si môžete kúpiť za 367 eur.
Tieto ceny platia iba do 25.10.2021

Základný balíček ZA POSLANÍM A HOJNOSŤOU obsahuje

 • kompletné záznamy všetkých rozhovorov z konferencie
 • mp3 na stiahnutie všetkých rozhovorov
 • masterclass Mentalita hojnosti + pracovný list
 • masterclass Hraj sa a zbohatni + pracovný list
 • masterclass Nový príbeh tvojho bohatstva + pracovný list
 • rozhovor so Svetlankou Oboňovou Zlatý rok
 • rozhovor s Miškou Huljakovou Kódy hojnosti pre deti
 • rozhovor so Svetlankou Rozvíjanie vedomia hojnosti
 • prednáška Poslanie duše
 • prednáška Tvoje poslanie, priama cesta k hojnosti
 • Nová meditácia hojnosti
 • meditácia Vodopád hojnosti

VIP balíček ZRODENIE HVIEZDY obsahuje

 • kompletné záznamy všetkých rozhovorov z konferencie
 • mp3 na stiahnutie všetkých rozhovorov
 • masterclass Mentalita hojnosti + pracovný list
 • masterclass Hraj sa a zbohatni + pracovný list
 • masterclass Nový príbeh tvojho bohatstva + pracovný list
 • rozhovor so Svetlankou Oboňovou Zlatý rok
 • rozhovor s Miškou Huljakovou Kódy hojnosti pre deti
 • rozhovor so Svetlankou Rozvíjanie vedomia hojnosti
 • prednáška Poslanie duše
 • prednáška Tvoje poslanie, priama cesta k hojnosti
 • Nová meditácia hojnosti
 • meditácia Vodopád hojnosti

A NAVYŠE 5x masterclass na tieto témy:

 • Kniha - priama cesta do klientovho srdca
 • Skupina na Facebooku - ekosystém prosperity
 • Funnel a iné statégie - nekonečná rieka hojnosti
 • Predaj bez limitov - láskavo a nenásilne
 • Otázky a odpovede