Aké by to bolo - slobodne a s radosťou v duši snívať a tieto sny si aj napĺňať?
Aké by to bolo - manifestovať svoje priania s radosťou a ľahkosťou?
Ako môžeme cez naše sny rásť a stávať sa vedomejšími?

Už ako malé dievčatko som mala kopec snov...

Keď som čítala Annu zo Zeleného domu, predstavovala som si ako píšem a vydávam vlastnú knihu! Pri čítaní dobrodružných kníh som zasa snívala o vzdialených plážach, pralesoch, sopkách... bola som veľmi zvedavá a trošku som sa aj bála. Oboje mi ostalo dodnes :-)) A pracovať som chcela ako umelkyňa a ilustrovať detské knižky.

Na čas akoby som snívať zabudla. Už som bola dospelá a predsa som sa cítila ako malá. Primalá na veľké veci a veľké sny. Škola, práca, uživiť sa, byť zodpovedná. A hlavne uvažovať rozumne!

Ďakujem za tie vzácne chvíle, keď som precitla a počúvla ten tichý hlások vnútri...
Postupne som spoznala úžasnú silu mysle a univerzálne zákony, ktoré mi pomohli splniť si toľko snov! 

Pamätáš si ešte svoje detské sny? A čo tie terajšie?
Dovolíš si ešte snívať? 
Aké by to bolo, keby sa tvoje sny splnili? Je to vzrušujúci pocit, však?

A čo tvoji blízki?
Tiež majú svoj batôžok snov, ktoré čakajú na svoju chvíľu?

O svoje skúsenosti som sa časom delila na meditačných večeroch a práve veľký záujem o tému "Plním si sny" sa pre mňa stal inšpiráciou, aby som vytvorila láskavého sprievodcu na ceste k splneným snom. A pridala som doňho aj veľa úžasných informácií  a autentických skúseností navyše.

Tak vznikol minikurz Plním si sny a práve v tejto chvíli ho môžeš získať s vianočnou 50% zľavou.  Namiesto 54,- eur zaplatíš iba 27,-.

Teraz môžeš kurz venovať aj ako darček vo forme krásneho poukazu a získať darček a prekvapenie aj pre seba :-)
Nižšie sa dozvieš ako som to vymyslela.

A čo všetko kurz obsahuje?

1. Meditáciu Plním si sny

Ponoríš sa do jemnej transformačnej 12-minútovej vedenej meditácie, v ktorej sa spojíš so svojim vnútrom a svojimi najhlbšími prianiami, prianiami svojej duše. Ponoríš sa do úžasnej sily vďačnosti a prajnosti a cielene ňou podporíš svoje sny a manifestovanie takého života, po akom túžiš. Meditáciu môžeš počúvať opakovanie, vždy ti prinesie nové vhľady a príjemné uvoľnenie - také dôležité pre manifestáciu tvojich snov.

2. Inšpiratívne videá

V troch inšpiratívnych videách sa dozvieš napríklad

 • ako môžeš rásť a rozvíjať sa prostredníctvom splnených snov
 • čo môžeme urobiť, aby sa nám plnili aj tie najbláznivejšie sny
 • aké kroky ťa môžu čakať na ceste za splneným snom 
 • ako manifestovať v dôvere a uvoľnení malé aj väčšie zázraky 
 • ako sa vedome otvárať magickým okamihom a čoraz viac milovať život
 • veľa konkrétnych autentických príkladov zo života, ktoré vidíte aj na fotkách - ako sa stali realitou, čo ma naučili a kam ma posunuli?

3. Hravé spôsoby manifestácie hojnosti a plnenia snov

V tejto krátkej bonusovej e-knihe sa s vami podelím o veľa vlastných skúseností a možností ako manifestovať ľahšie, príjemnejšie, viac sa tešiť zo života a vďaka tejto príjemnej energii tvoriť svoj život v radosti.

 • zistíte ako jednoduchými zmenami zažívať oveľa viac hojnosti v každodennom živote
 • spoznáte hravé a veselé spôsoby ako manifestovať prosperitu a plniť si sny
 • uvidíte konkrétne príklady z môjho osobného života
 • niektoré z ich si ihneď môžete vyskúšať na vlastnej koži

4. Knihu Rozprestri krídla

Kniha je tlačená, má 162 strán a príde ti poštou aj s venovaním, poštovné je v cene :) Je plná príbehov, vlastných zážitkov a skúseností, zamyslení, ale aj konkrétnych praktických tipov.  

V tejto knihe sa dočítate napríklad:

 • čo je to najdôležitejšie pre splnenie vašich snov
 • ako obnovovať lásku v rodine
 • ako si vedome tvoriť krásne a láskyplné vzťahy
 • ako posilniť svoju sebadôveru a dôveru k prúdu života
 • ako si pozvať do života hojnosť a bohatstvo
 • ako odhaliť svoje silné stránky a premeniť ich na úspech v práci, ktorú budete milovať
 • ako prijímať čo prichádza a neutýrať sa pozitívnym myslením

 

Obdaruj svojich milovaných krásnym darčekovým poukazom na tento kurz a ja zas obdarujem teba, čo povieš?

Ako to funguje?

Po vyplnení a zaplatení objednávky ti príde mailom darčekový poukaz v PDF formáte, ktorý si môžeš jednoducho vytlačiť alebo preposlať svojmu blízkemu. Ak sa rozhodneš poukaz vytlačiť, môžeš využiť aj priestor v hornej časti pre osobné venovanie.

Obdarovaný poukaz využije tak, že mi napíše e-mail s kódom a ja mu vytvorím prístup ku kurzu a takisto mu pošlem na adresu, akú si zvolí, aj tlačenú knižku Rozprestri krídla s autorským venovaním.

Nezabudnem ani na teba. Aby hojnosť a štedrosť prúdila, pošlem poštou darček aj tebe, na tvoju adresu z objednávky. Čo to bude? Pre každého niečo iné, osobné, tak sa nechaj pekvapiť! Možno knižka, možno drobný šperk, dekorácia či niečo iné z mojej tvorby. Bude to pekné, farebné, s osobným prianím... 

Takto poukaz vyzerá. Je to formát A4.

Možno ti prichádzajú na um otázky...

Ako celý kurz prebieha? 
Po zaplatení ti prídu mailom prístupové údaje do členskej sekcie - uzavretej časti webu. Alebo poukaz, ktorý je kľúčom pre vstup tvojho blízkeho. Vnútri členskej sekcie nájdeš meditáciu (môžeš si ju stiahnuť aj do mobilu alebo iného zariadenia), inšpiratívne videá a e-book. Celý obsah je ti k dispozícii ihneď, venuješ sa mu individuálne vtedy, keď máš čas a chuť. Knihu Rozprestri krídla ti pošlem v priebehu niekoľkých dní aj s autorským venovaním. Prístup do členskej sekcie máš minimálne na ďalšie dva roky, môžeš sa k obsahu kedykoľvek vrátiť s odstupom času. 

Ako mi kurz pomôže v bežnom živote?
Kurz obsahuje konkrétne príklady z môjho bežného života a overené postupy, techniky. Nie sú to omáčky vycucnuté z americkej motivačnej literatúry. Naučíš sa pozerať na univerzálne princípy, ktoré už možno poznáš, novými očami a hrať sa s nimi v každodennom živote. Pochopíš, ako sa nám sny môžu plniť, ak si to dovolíme. A ako môžeme aj prostredníctvom nich rásť a byť prínosom sebe, svojim rodinám aj svetu.

Kedy mi poukaz príde? Stíham to pod stromček?
Poukaz ti príde elektronicky mailom ihneď po obdržaní platby. Ak si zvolíš platbu kartou, je to otázka minút. Ak by sa ti zdalo, že dlhšie nechodí, pozri prosím pozorne priečinok "Hromadné", "Reklama" či dokonca spamy. Maily si občas žijú vlastným životom a túlajú sa kade-tade. V prípade potreby ma môžeš kontaktovať, ak už nebudem nastúpená pod naším stromčekom, rada podám pomocnú ruku.

Chcem si kurz kúpiť pre seba? Dostanem darček aj tak?
ÁNO, rozhodne! Mať sa rád a dopriať aj sebe radosť aj výživu je niečo, čo sa mnohí učíme celý život. Pričasto vidím, najmä ženy, ktoré nakúpia darčeky pre celú rodine, ale na ne už akosi nezvýši. Zaslúžime si to najlepšie, rovnako ako naši blízki. Nie je to sebecké. Rada ťa podporím darčekom :-)

O mojej práci napísali

Tyto knihy patří k TOP knížkám, které jsem kdy četla. Jako maminka malého dítěte nemám opravdu téměř žádný čas, přesto - a nebo možná právě proto jsem knihy četla obě najednou, v každé volné chvilce. Vracím se k nim často, jsou nádherně napsané a mají hloubku. Vřele je doporučuju všem, čtou se s lehkostí a člověk jako by s nimi dostal křídla a úsměv na rty. Jsem moc ráda, že se mi Zuzky knihy dostaly do ruky.
Libuška Fáberováo mojich knihách Rozprestri krídla a Šťastie nie je mýtus
Ďakujem ti Zuzka za túto nádhernú a úžasne silnú meditáciu. Si krásny človek, som šťastná, že si mi svojou tvorbou vstúpila do života a cítim, že sa mi ho aj vďaka tebe podari zmeniť tak, ako si to odjakživa prajem. Veľa takýchto darov ti (aj nám všetkým) prajem.
Julka Kapriováo mojej meditácii Znovuzrodenie

Ponuka s 50% zľavou platí dva dni. 
Využi možnosť objednať si kurz v hodnote 54 eur za 27 eur.

Zaujal ťa kurz Plním si sny? Možno je tu čas naplno rozprestrieť krídla :-)
Vyplň objednávkový formulár teraz a kurz je tvoj za výnimočnú cenu 27,- eur. 

Ak kupuješ pre seba, zvoľ prosím položku "Kurz Plním si sny", ak pre niekoho blízkeho "Darčekový poukaz na kurz"