Tvoja registrácia je takmer hotová...

Úspešná registrácia 50%

Teším sa, že ti záleží na sebe, rovnako chceš to najlepšie pre svoje dieťa a hľadáš pre seba zdroje inšpirácie a podpory. Verím, že táto meditácia vám posvieti na vašej ceste. Čo ďalej? Nasleduj prosím uvedené kroky :-)

 • 1
  Potvrď svoju registráciu
  Do e-mailovej schránky ti v priebehu niekoľkých minút príde potvrdzovací e-mail. Je potrebné jedným kliknutím potvrdiť svoj záujem o meditáciu. E-mail zvykne občas skočiť do spamov, reklám alebo zložky "Hromadné". Niekedy je potrebné pohľadať ho tam.
 • 2
  Pridaj si moju e-mailovú adresu do hlavnej schránky
  Aby ti ďalšie e-maily už neskákali do spamu, zaraď si moju adresu medzi svoje kontakty do hlavnej schránky.
 • 3
  Pridaj sa do uzavretej skupiny na Facebooku
  Zatiaľ sa môžeš pridať do uzavretej FB skupiny. Budeme sa v nej podporovať, diskutovať, môžete klásť otázky či zapojiť do súťaže. Nenechaj si ujsť tento výnimočný priestor pre spoločný rast.

Počkaj ešte chvíľu, možno ťa toto zaujme...

Aké by to bolo mať v rodine viac pokoja, pohody a úsmevov?
Aké by to bolo - mať viac uvoľnenia pre svoje deti aj pre seba?

Už ako malé dievčatko som mala kopec snov...

Keď som čítala Annu zo Zeleného domu, predstavovala som si ako píšem a vydávam vlastnú knihu! Pri čítaní dobrodružných kníh som zasa snívala o vzdialených plážach, pralesoch, sopkách... bola som veľmi zvedavá a trošku som sa aj bála. Oboje mi ostalo dodnes :-)) A pracovať som chcela ako umelkyňa a ilustrovať detské knižky.

Na čas akoby som snívať zabudla. Už som bola dospelá a predsa som sa cítila ako malá. Primalá na veľké veci a veľké sny. Škola, práca, uživiť sa, byť zodpovedná. A hlavne uvažovať rozumne!

Ďakujem za tie vzácne chvíle, keď som precitla a počúvla ten tichý hlások vnútri...
Postupne som spoznala úžasnú silu mysle a univerzálne zákony, ktoré mi pomohli splniť si toľko snov! 

Pamätáš si ešte svoje detské sny? A čo tie terajšie?
Dovolíš snívať aj svojím deťom? 
Podporuješ ich v rozvíjaní svojich snov a talentov?

Meditácie pre deti, ktoré som vytvorila, vám celej rodine pomôžu otvárať srdce, prijímať a spracovávať rôzne emócie, podporia láskavý a pozitívny vzťah k sebe a posilnia vaše vnútorné dary, na tie svoje si spomenieš, tie v tvojich deťoch ukotvíš a posilníš.

Meditácie pre deti "Srdiečko" a "Dúhová šmykľavka" môžeš získať za cenu, aká je pre teba práve únosná a ktorú si môžeš v tejto chvíli dovoliť.

Čo všetko vám detské meditácie prinesú?

2 meditácie "Srdiečko" a "Dúhová šmykľavka"

 • Pomáhajú formovať láskavý a pozitívny postoj k sebe aj svetu
 • Zlepšujú sústredenie, pozornosť, koncentráciu
 • Znižujú stres, obavy a úzkosti
 • Posilňujú seba-vedomie, seba-prijatie a seba-lásku
 • Zlepšujú kvalitu spánku a pomáhajú pri zaspávaní
 • Podporujú schopnosť seba-liečenia a regenerácie organizmu
 • Rozvíjajú ich predstavivosť a kreativitu
 • Pomáhajú deťom naučiť sa používať svoju myseľ konštruktívnym spôsobom, aby neskôr bola ich spojencom a nie neľútostným kritikom a poháňačom

Možno ti prichádzajú na um otázky...

Sú tieto meditácie iba pre deti?
Meditácie sú vhodné nielen pre deti, ale v podstate pre celú rodinu. Mnohé maminky si vytvoria so svojimi deťmi z meditácie krásny predspánkový rituál. Meditácie sú jemné, láskavé, ale obsahovo pokojne vhodné aj pre dospelých. Najmä ak sa cítite neistí, unavení, vynárajú sa vám rôzne strachy či obavy, je možné, že potrebujete trošku hýčkať a pomojkať si svoje vnútorné dieťa.

Od koľkých rokov je možné ich počúvať?
Svoje dieťa a jeho zrelosť si najlepšie poznáte sami. Vo všeobecnosti však meditácie nie sú dlhé, aj maličké dieťa dokáže udržať pozornosť. Ak by aj nerozumelo celej meditácii, načerpá z nej to, čo aktuálne porozumie a ako bude rásť, bude sa meniť aj jeho vnímanie meditácie. Nebála by som sa pustiť ich deťom od 3-4 rokov. Z reakcií viem, že už škôlkári si moju detskú meditáciu obľúbili a pýtali si ju pred každým spaním :-)

Sme / nie sme veriaci. Nie je obsah meditácií v rozpore s tým, k čomu vedieme naše deti?
Plne rešpektujem svetonázor vašej rodiny a meditácie som zámerne tvorila tak, aby v tomto smere verím nikoho neurážali. Ja osobne veriaca som, ale nepoužívam v nich žiadne obrazy týkajúce sa akéhokoľvek náboženstva. Pracujem s jazykom a obrazmi, ktoré sú v detskom svete bežné – farby, uvedomenie si častí tela ako hlava, bruško, srdiečko, veselé prirovnania a typicky detský fantazijný jazyk. Ak si nie ste istí, odporúčam vám meditácie si najskôr vypočuť a rozhodnúť sa, či budú pre vaše deti vhodné. Ak nebudú v súlade s vašim svetonázorom, môžete požiadať do 7 dní o vrátenie peňazí.

O mojej práci napísali...

Meditácia od Vás je taký balzam na dušu. Veľmi tažko doma zaspávame. Odkedy dvojičkám púšťam vašu meditáciu pred spaním, do 5 min šťastne zaspinkajú. Detičky ju už počúvajú večer i ráno a vidím ako sa im prehlbuje dýchanie, naťahujú sa ako pavúčikovia a vstanú spokojní a zladení.
Lydkao meditácii Čarovný prútik
Ďakujem ti Zuzka za túto nádhernú a úžasne silnú meditáciu. Si krásny človek, som šťastná, že si mi svojou tvorbou vstúpila do života a cítim, že sa mi ho aj vďaka tebe podari zmeniť tak, ako si to odjakživa prajem. Veľa takýchto darov ti (aj nám všetkým) prajem.
Julka Kapriováo mojej meditácii Znovuzrodenie