Meditácia pre deti zdarma

Čarovný prútik

Vytvorila som túto jemnú vedenú meditáciu (nielen) pre deti, ktorá ti umožní hravo posilniť zdravie, radosť, vnútornú pohodu a vnútorné dieťa v tebe.

Pri detičkách ju môžeš využiť na uspávanie, upokojenie, uvoľnenie, ale aj v procese liečby na posilnenie alebo ako prevenciu.

Ako ti meditácia "Čarovný prútik" pomôže?

  • Nájdeš svoje vnútorné dieťa a opäť s ním nadviažeš spojenie
  • Znovu objavíš detskú radosť z obyčajného bytia
  • Detičkám pomôže upokojiť myseľ a následne aj telo a naštartovať samoliečebné procesy
  • Zbaví detičky strachu a pomôže im vrátiť sa do stavu pokoja, lásky a bezprostrednej radosti
  • Pred spaním upokojí detičky po podnetnom dni, zníži stres a úzkosť a pomôže im zaspinkať s kľudnou mysľou
  • Zlepšuje sústredenie, pozornosť a koncentráciu
  • Rozvíja predstavivosť a kreativitu

Meditáciu pre teba vytvorila

Zuzana Koščová

K vytvoreniu prvej meditácie pre deti som sa dostala vo chvíli, keď v našej širšej rodine vážne ochorelo dievčatko a ja som ju chcela podporiť v procese liečby. Z tejto prvej osobnej meditácie som neskôr vyvinula túto meditáciu zdarma na podporu zdravia pre všetky deti – Čarovný prútik. Počúvajú ju tisíce detí na Slovensku aj v Čechách .

O mojich meditáciách ste napísali...

Dopočúvali sme tvoju meditáciu Čarovný prútik. Našej Miške sa veľmi páčila, celý čas sme sa usmievali a túlili. Krásna, radostná, liečivá, toľká láska z nej prúdila.
Zuzka o meditácii Čarovný prútik
Meditácia od Vás je taký balzam na dušu. Veľmi tažko doma zaspávame. Odkedy dvojičkám púšťam vašu meditáciu pred spaním, do 5 min šťastne zaspinkajú. Detičky ju už počúvajú večer i ráno a vidím ako sa im prehlbuje dýchanie, naťahujú sa ako pavúčikovia a vstanú spokojní a zladení.
Lydka o meditácii Čarovný prútik
Veľmi často počúvam pred spaním tvoje meditácie, nesmierne ma upokojujú a vždy v nich nájdem niečo nové. Zaspávam tak s pocitom že všetko je v poriadku.
Veronika
Každá jedna meditácia bola pre mňa nádherná, plná nových zistení aj prekvapení. Detské meditácie púšťam deťom pred spaním, a veľmi sa páčia nielen im, ale aj mne :).
Jarka