Niekde v hĺbke duše cítiš, že v tebe drieme obrovský potenciál.
Že nemusíš pomaly hynúť v práci, ktorá ti nedáva radosť ani zmysel.
Že tvoje poslanie na teba čaká.

Pozri si ZDARMA masterclass 

Objav svoje poslanie

Dovoľ si robiť to, čo miluješ a byť za to bohato odmenená!

Tvoja duša volá po zmene, ale nevieš presne ako odpovedať?
Chceš robiť to, čo miluješ, ale zdá sa ti, že sa motáš v kruhoch a tápaš?
Čo vlastne robiť? Kde získať klientov?
Túžiš žiť v hojnosti, ale pretĺkaš sa od výplaty k výplate?

Alebo si odvážne odišla z korporátu, ale tvoj vysnený projekt ide akosi ťažšie a zdá sa ti, že namiesto prosperity smeruješ znova k vyhoreniu?
Chceš konečne spoznať a pevne uchopiť svoje dary?
Cítiš v sebe väčší potenciál než aktuálne žiješ?

 

Čo i len jedno ÁNO znamená, že si tu správne!

  • poviem ti svoj príbeh ako som nechala za sebou dobré perspektívne miesto, zmenila svoje hobby na prácu a roky sa živila niečím, o čom každý tvrdil, že sa tým uživiť nedá
  • prezradím ti tajomstvo, ktoré ti už navždy zmení pohľad na úspech, na tvoj potenciál a možnosti a zásadne posilní tvoju sebadôveru
  • položím ti otázky, ktoré ťa navedú k prehliadaným zdrojom tvojej duše
  • pochopíš dva najdôležitejšie piliere, ktoré ti umožnia robiť radostnú zmysluplnú prácu a v hojnosti a bez strachu napĺňať svoje poslanie
  • prezradím ti ako sa na Srí Lanke rozbili moje dovtedajšie presvedčenia o poslaní a do akej podoby sa nanovo preskladali

Ak sa ešte nepoznáme...

Volám sa Zuzka Koščová a pôvodne som vyštudovala psychológiu, v tomto odbore som pôsobila niekoľko rokov ako dobrovoľníčka.

Nasledovala som svoje srdce a intuíciu a pustila sa do tvorby autorských šperkov, ktorým sa profesionálne venujem už 12 rokov.

V súčasnosti inšpirujem a pomáham ženám  prostredníctvom tvorby vedených meditácií, online vzdelávania, konferencií a mentoringu. Som autorkou úspešných kníh Šťastie nie je mýtusRozprestri krídla, spoluautorkou knihy Tajomstvo ženskej prosperity. Na tejto ceste som od roku 2013.

O mojej práci ste napísali...

Milá Zuzko, moc děkuji za tuto meditaci. Je úžasná! Kombinace Vašeho hlasu, slov a hudby me vede přímo k mé duši, a to setkání je nádherné. Myslím, ze největší podíl na tom, že meditace vede tak do hloubky, má ale Váš hlas. Ještě jednou diky. Meditace je pro me jedna z nejlepších, kterou jsem slyšela.
Monikao meditácii Stretnutie so svojou dušou
Tyto knihy patří k TOP knížkám, které jsem kdy četla. Jako maminka malého dítěte nemám opravdu téměř žádný čas, přesto - a nebo možná právě proto jsem knihy četla obě najednou, v každé volné chvilce. Vracím se k nim často, jsou nádherně napsané a mají hloubku. Vřele je doporučuju všem, čtou se s lehkostí a člověk jako by s nimi dostal křídla a úsměv na rty. Jsem moc ráda, že se mi Zuzky knihy dostaly do ruky.
Libuška Fáberováo mojich knihách Rozprestri krídla a Šťastie nie je mýtus
Ďakujem ti Zuzka za túto nádhernú a úžasne silnú meditáciu. Si krásny človek, som šťastná, že si mi svojou tvorbou vstúpila do života a cítim, že sa mi ho aj vďaka tebe podari zmeniť tak, ako si to odjakživa prajem. Veľa takýchto darov ti (aj nám všetkým) prajem.
Julka Kapriováo mojej meditácii Znovuzrodenie