Objednávka kníh

Objednávka kníh "Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla"

  • Áno
    Objednávam si dve knihy "Šťastie nie je mýtus" a "Rozprestri krídla", ktoré mi prídu v tlačenej forme poštou (paperback, 134s. a 149 s.)
  • Áno
    Starostlivo a pozorne som vyplnil údaje, predovšetkým e-mail a adresu doručenia, aby knihy ku mne prišli v poriadku.
  • Áno
    Suma je konečná a to vrátane poštovného a balného do zvolenej krajiny.
Na pocity z čítania knižky Rozprestri krídla nezabudnem asi nikdy. Táto kniha je autentická, hlboká, osobná a najmä očistná a oslobodzujúca. Tí, ktorí ste čítali aj Zuzkinu prvotinu Šťastie nie je mýtus, by ste určite mali siahnuť aj po "Krídlach". Ale neporovnávajte ich. Tentokrát vás čaká niečo celkom iné - autorka je zrelšia, múdrejšia a vie, že to, čo skutočne potrebujeme pre svoje šťastie a naplnenie, sa skrýva v nás samých. Pripravte sa preto na cestu do hlbín vašej duše.
Stanka SobolováZakladateľka a srdce projektu www.stastna-zena.sk
Tato knizka je velmi sviezim pripomenutim si skutocne dolezitych pravd a principov. Kazdy pribeh je motivacny, inspirativny a nanovo mi pomaha uvedomovat si, co je v zivote dolezite a na co v dnesnom zhone casto krat zabudame. Zuzka mi akoby hovori zo srdca, mnoho veci som si opat potvrdila, no mnoho aj naucila, kniha obsahuje vela novych, sviezich napadov. Vzdy ked som ju otvorila, nasla som v nej povznasajucu myslienku na zbytok dna. Knizku si nechavam na nocnom stoliku a odporucam ju aj priatelom :)
Katkačitateľka

Máte otázky?

Napíšte mi na zuzkam@melly.sk alebo zavolajte na 0908141915

Rada Vám poradím a pomôžem :-)