7 kľúčov k poslaniu duše a práci, ktorú budeš milovať

Ozýva sa tvoja duša a túži po zmene? Jej volanie ťa dokáže priviesť k naplneniu, hojnosti a žitiu tvojho plného potenciálu. Rob to, čo miluješ!
TERAZ je tvoj čas!

Stiahni si sprievodcu, ktorý ti túto cestu uľahčí a výrazne urýchli!
PDF e-knihu Tvoje poslanie, priama cesta k hojnosti aktuálne ponúkam ZDARMA

  • Na str. 8 pochopíš, prečo žiť svoje poslanie nie je luxus a zboríme mýtus, že úspech sa podarí jednému z milióna, kto má práve "špeciálne šťastie"
  • Na str. 9 nájdeš otázky, ktoré ťa navedú priamo k dávno zabudnutým vrstvách tvojej duše a pochopeniu tvojho poslania
  • Na str. 10 nájdeš úplne jednoduchý a veľmi MOCNÝ spôsob ako posilniť svoju schopnosť MANIFESTOVAŤ a podporiť prúd kreativity a nových nápadov
  • Na str. 13 pochopíš magický cyklus dávania a prijímania a zákony, vďaka ktorým pochopíš ako rásť a expandovať
  • Na str. 15 ťa čaká obrovské uvedomenie, prečo sa ti možno v tejto chvíli nedarí tak, ako si predstavuješ
  • Všetko pretkané mojim osobným príbehom a skúsenosťami z praxe

Pozri sa ako to vyzerá vnútri e-knihy

(obrázky sa po kliknutí zväčšia)

Ahoj, ak sa ešte nepoznáme volám sa Zuzka Koščová a pôvodne som vyštudovala psychológiu, v tomto odbore som pôsobila niekoľko rokov ako dobrovoľníčka. Nasledovala som svoje srdce a intuíciu a pustila sa do tvorby autorských šperkov, ktorým sa profesionálne venujem už 12 rokov.

V súčasnosti inšpirujem a pomáham ženám  prostredníctvom tvorby vedených meditácií, online vzdelávania, konferencií a mentoringu. Som autorkou úspešných kníh Šťastie nie je mýtusRozprestri krídla, spoluautorkou knihy Tajomstvo ženskej prosperity.
Na tejto ceste som od roku 2013.

Napísali ste mi...

Ahoj Zuzka knizka je uzasna❤️❤️❤️ doslova som ju zhltla vcera a kedze momentalne tuto temu riesim pomohla mi uvedomit si par veci ktore mozem robit inak ako doteraz velmi dakujem za moznost precitat si ju 😊😊
Wikio e-knihe Tvoje poslanie, priama cesta k hojnosti
Zuzka tak popravde, som ho sfúkla takou rýchlosťou, že aš. 🙂 Usmievala som sa, zamýšľala, súznela... mnohé, ako by si čítala v mojej hlave. ❤ Svišťali mi ňou myšlenky ako... "Ježíííš aj Ty si tým prešla?" ... "Páááni!!! Teším sa, tento bod už mám jasný." ... "Skvelá otázka, určite si na ňu odpoviem." ... "Tak toto dôverne poznám." ... A ďalšie. 😊 Úžasné, ľudské, láskavé, súcítiace a povznášajúce čítanie. 🍀 Cinkla mi pri ňom táto myšlienka: "Som sľubom, ktorý som dala svojej duši." Z celého ❤ Ti ďakujem Zuzi a som Ves-Míru nesmierne vďačná, že skrížil naše cesty. ❤❤
Blankao e-knihe Tvoje poslanie, priama cesta k hojnosti
Elektronickou knížku „Poslanie“ jsem doslova zhltla na jedech dech. Naprosto předčila má očekávání ve všech směrech. Má nádherné zpracování, pohladí po duši a zároveň skvěle nasměruje. K práci, která bude zároveň i poslání, je potřeba docela málo a zároveň tak moc- jistit, co to je, uvěřit sobě a svému záměru každou buňkou svého těla, vysílat to celého Vesmíru a také jít do akce, aby se vše zhmotnilo. Víte, co je to vaše poslání? Jdete za jeho voláním? Ať už jste v jakékoliv fázi, přečtěte si Zuzčino „Poslanie“, určitě vás to posune na vaší cestě správným směrem.
Dana Kratochvílováčarodějka a designérka života, www.danakratochvilova.cz
Paci sa mi ako si s lahkostou ponala taku obsiahlu temu akou je poslanie a cesta k hojnosti. Ebook sa velmi dobre cita a paci sa mi, ako si ho pretkala svojim osobnym pribehom. Cele mi to prijde jednoduche a s lahkostou. A tak isto sa mi velmi pacila tvoja vyzva do akcie 😃 Vdaka tvojmu ebooku som si uvedomila, ze aktualne zijem svoje poslanie. Som mamou 2 malych chlapcov na materskej a stale som hladala co je mojim poslanim a co by som mala robit po materskej. Nedoslo mi, ze ja to svoje poslanie aktualne zijem a ked prijde cas posunut sa dalej, tak to urcite rozpoznam. Netreba sa ponahlat 😉 Dakujem krasne Zuzka a prajem Ti vsetko dobre!
Janao e-knihe Tvoje poslanie, priama cesta k hojnosti