Za poslaním a hojnosťou

Chceš sa naplno otvoriť hojnosti a hlbšie pochopiť svoje poslanie?

Pripravila som pre teba balíček prednášok a rozhovorov, s pomocou ktorých otvoríš nové horizonty toho, čo je pre teba možné.

Načerpaj inšpiráciu, podporu a prepoj sa s novou verziou reality, novou verziou seba. Dovoľ si nastúpiť na vlnu hojnosti!

Čo obsahuje balíček  Za poslaním a hojnosťou?

3x Masterclass a pracovné listy

Prednášky som pripravila na tieto témy...

Nastav svoj mindset na realitu plnú zázrakov

Pochop zákony hojnosti a aktivuj v sebe bohaté myslenie. Pochop jednoduché, no mocné súvislosti a s ľahkosťou ich aplikuj do svojej každodennosti. Pomôžu ti v tom konkrétne príbehy z praxe a cvičenia v pracovnom zošite. 

Aktivuj v sebe bohaté myslenie hravo a radostne

Musíme sa vždy hrabať v storočných vzorcoch a uvoľňovať emócie v slzách na terapii? Poďme to vyvážiť hrou, radosťou a zvedavosťou, ktoré sú pre hojnosť doslova magnetické. Súčasťou je mp3 nahrávka a pracovný list.

Pochop svoje limitujúce programy a nájdi slobodu

Pochop a odblokuj programy o hojnosti, ktoré ťa nevedome ovplyvňujú. Pozrieme sa spolu aj na rodové a kolektívne spoločenské programy. Je čas sa oslobodiť a napísať nový príbeh bohatstva! Súčasťou je mp3 nahrávka a pracovný list.

Dve nádherné vedené meditácie

Láskyplná podpora na tvojej ceste...

Záznamy inšpiratívnych rozhovorov o hojnosti a poslaní

Viac ako 8 hodín kvalitného počúvania, konkrétnych tipov a aha momentov

Vrátane audionahrávok vhodných na stiahnutie
 • Spoznáš ženské archetypy v oblasti hojnosti a posunieš sa od mentality obete, nedostatku a pocitu "nie som dosť dobrá" do hojnosti, dôstojnosti a štedrosti kráľovnej
 • Pochopíš, ako sa dostať zo začarovaného kruhu pochybností, únavy a porovnávania sa a vstúpiť do svojej sily a sebadôvery
 • Zistíš ako opustiť program, že si musíš všetko vydrieť sama a otvoríš si dvere ku skutočnému bohatstvu a blahobytu
 • Dozvieš sa, čo je kľúčom k manifestácií tvojich vízií, o netradičnom pohľade na konkurenciu a čo je hlavnou ingredienciou úspechu
 • Pochopíš prečo majú ženy často zábrany investovať do seba a ako si dovoliť prijímať iba tak, bez potreby zaslúžiť alebo odmakať si niečo
 • Zistíš, ako uspieť v práci, ktorá ťa baví, ako si pritiahnuť vedomých klientov a vybudovať základňu verných fanúšikov
 • Pochopíš, prečo sa na niektorých ľudí lepia klienti a hojnosť a naopak iní sa môžu potrhať a objednávky nechodia, či sa dá charizma naučiť, alebo sa s ňou treba narodiť

Niekoľko ukážok z rozhovorov na ochutnávku

A ďalšie mimoriadne hodnotné bonusy

Rozhovor so Svetlankou na tému ZLATÝ ROK

Zistíš čo je to zlatý rok, vypočítaš si, kedy ťa čaká tvoj zlatý rok a pochopíš aké šance a príležitosti ti toto magické obdobie dokáže priniesť.

Rozhovor so Svetlankou na tému ROZVÍJANIE VEDOMIA HOJNOSTI

Pochopíš vo svetle astrologických súvislostí aká vlna premeny sa aktuálne dvíha v oblasti hojnosti a čo môžeš robiť a ako sa nastaviť, aby ti priniesla do života prosperitu.

Rozhovor s Miškou na tému KÓDY HOJNOSTI PRE DETI

Zistíš čo môžeš urobiť a čomu sa vyhnúť, aby tvoje deti ostali krásne otvorené prúdu hojnosti, vedomé svojich darov a nemuseli si namáhavo spomínať na svoju podstatu ako naša generácia.

Prednáška POSLANIE DUŠE

Porozumieš svojim darom, pochopíš premenlivosť a dynamiku svojho poslania a zistíš ako kúsok po kúsku kráčať za hlasom svojej duše. Súčasťou je mp3 nahrávka a pracovný list.

Prednáška TVOJE POSLANIE, PRIAMA CESTA K HOJNOSTI

Prednáška, ktorá odznela na konferencii Kataríny Runy Brána k bohatstvu. Prevedie ťa siedmymi kľúčmi na ceste k poslaniu a skutočnej hojnosti.

Koľko stojí balíček "Za poslaním a hojnosťou"?

Prednášky, rozhovory a bonusy obsahujú informácie, ktoré som sa učila roky a zaplatila za ne tisíce eur. A to nepočítam skúsenosti a cenné vhľady mojich hostí. Keby ste sa s nimi chceli porozprávať súkromne, u väčšiny by ste zaplatili od 50 po 1000 eur za hodinu ich konzultácií.

Napojte sa na tú verziu seba, ktorá pozná zákony hojnosti, žije v súlade s nimi a tak jej do života prúdi radosť, hojnosť a blahobyt.

Balíček si TERAZ môžete kúpiť za 137 eur.
Táto ponuka platí do zajtrajšej polnoci.
Pôvodná cena balíčka je 167 eur.

Kamarátka mi pred časom povedala úžasnú vetu:
"Dopraj peniazom pocit urobiť ti radosť a budú prichádzať k tebe." 
Teší vás objavovať zákutia svojej duše a spoznávať pravidlá tej hry, ktorú voláme život?

Tak neváhajte, z hĺbky svojej duše verím a z vlastných skúseností viem, že vaša investícia sa vám mnohonásobne vráti :-)

Platbu si môžete rozdeliť na dve splátky, bez navýšenia.

Ako to funguje?

 • 1
  Ak sa rozhodneš, že ťa balíček upútal, klikneš na oranžové tlačidlo a vyplníš jednoduchý objednávkový formulár.
 • 2
  Po úhrade objednávky ti prídu prístupové údaje do členskej sekcie - uzavretej časti webu, kde už na teba čakajú všetky záznamy rozhovorov, meditácie a ostatné bonusy.
 • 3
  Do tejto členskej sekcie máš už neobmedzený prístup navždy. Môžeš počúvať rozhovory aj meditácie v čase, ktorý ti vyhovuje a toľkokrát, koľko len chceš. Prístup do členskej sekcie je natrvalo. Nahrávky si vieš stiahnuť ako mp3 aj do mobilu a počúvať aj offline.

Kto pre vás balíček vytvoril?

Ahoj, ak sa ešte nepoznáme volám sa Zuzka Koščová a pôvodne som vyštudovala psychológiu, v tomto odbore som pôsobila niekoľko rokov ako dobrovoľníčka.Nasledovala som svoje srdce a intuíciu a pustila sa do tvorby autorských šperkov, ktorým sa profesionálne venujem už 12 rokov.

V súčasnosti inšpirujem a pomáham ženám  prostredníctvom tvorby vedených meditácií, online vzdelávania, konferencií a mentoringu. Som autorkou úspešných kníh Šťastie nie je mýtusRozprestri krídla, spoluautorkou knihy Tajomstvo ženskej prosperity. Na tejto ceste som od roku 2013.

Napísali ste mi...

Už som hrdou majiteľkou balíčka... Zuzi, chcem sa ti takto verejne poďakovať za celú konferenciu, ktorú si s láskou pripravila. Sama som spoluorganizovala niekoľko podobných podujatí, takže viem veľmi dobre, koľko tej "neviditeľnej práce" je za niečím takýmto a zároveň aj, koľko z toho, čo okom vidno - trvá. Sú to stovky hodín, kým z nápadu, či idei vznikne takéto dielko a uzrie svetlo virtuálneho sveta pre nás všetkých. Hlboká vďaka za tvoju naozaj vycíbrenú prácu. Rozhovory, ktoré som si stihla vypočuť boli skvelé, ale chcem si vypočuť úplne všetky a k niektorým sa ešte vrátiť a tak som vďačná, že vďaka balíčku je táto možnosť. No okrem rozhovorov vnímam ako výnimočne veľký prínos tie tvoje meditácie. Už dnes som si vypočula meditáciu Vodopád hojnosti, aj Meditáciu hojnosti a som veľmi nadšená. Vďaka tomu, že si balíček tak skvelo vyskladala, si nám dala naozaj krásny nástroj, ktorým sa môžeme podporovať na ceste hojnosti každý jeden deň. Meditácie majú príjemnú dĺžku - okolo 20 minút a tak si ich môže človek dopriať naozaj kedykoľvek aj počas dňa. Zuzka milá, táto konferencia má neskutočne veľkú hodnotu a cítim, že pomôže transformovať životy mnohých žien.
Danka o balíčku Za poslaním a hojnosťou
Milá Zuzka! Tento Tvoj projekt je famózny 🙏🤗... Všetky tie rozhovory sú úžasné, niekedy až dychberúce... Hltala som to doslova jedno za druhým 😳 Pochopila som niektoré konkrétne okamihy môjho života, zapadlo to do seba ako puzzle 👍 Zuzka, ďakujem Ti z celého ❤️ za Tvoju skvelú prácu, ďakujem aj sebe, že som si to celé dovolila.
Vlasta o konferencii Za poslaním a hojnosťou
Milá Zuzka, celá konferencia je božská. Krásne dary ste nám ponúkli všetky nádherné dámy, ďakujem z celého srdiečka, že si vytvorila takýto úžasný projekt. Veľa skvelých AHA momentov, ste mi veľkou inšpiráciou v živote. Ďakujem.
Beáta o konferencii Za poslaním a hojnosťou
Meditácia od Vás je taký balzam na dušu. Veľmi tažko doma zaspávame. Odkedy dvojičkám púšťam vašu meditáciu pred spaním, do 5 min šťastne zaspinkajú. Detičky ju už počúvajú večer i ráno a vidím ako sa im prehlbuje dýchanie, naťahujú sa ako pavúčikovia a vstanú spokojní a zladení.
Lydka o meditácii Čarovný prútik
Veľmi pekne ďakujem za celú konferenciu, úžasná iniciatíva👌🏻Témy ma veľmi energeticky pozdvihli a rezonovali. Akokeby som urobila menší kvantový skok.
o konferencii Za poslaním a hojnosťou
Zuzanka, dakujem, ja som uz odmenena aj vyzivena. Tolko vnemov a uzasnych AHA momentov. Myslime si kolko toho uz vieme , kolko sme toho uz poculi, citali, zazili a predsa. Dakujem, Tvoja snaha a energia nevysla nazmar, este dlho bude prudit. Dakujem
Marta o konferencii do Hĺbky svojej duše
Ďakujem ti Zuzka za túto nádhernú a úžasne silnú meditáciu. Si krásny človek, som šťastná, že si mi svojou tvorbou vstúpila do života a cítim, že sa mi ho aj vďaka tebe podari zmeniť tak, ako si to odjakživa prajem. Veľa takýchto darov ti (aj nám všetkým) prajem.
Julka Kapriová o meditácii Znovuzrodenie

Balíček ZA POSLANÍM A HOJNOSŤOU obsahuje

 • kompletné záznamy všetkých rozhovorov z konferencie
 • mp3 na stiahnutie všetkých rozhovorov
 • masterclass Mentalita hojnosti + pracovný list
 • masterclass Hraj sa a zbohatni + pracovný list
 • masterclass Nový príbeh tvojho bohatstva + pracovný list
 • rozhovor so Svetlankou Oboňovou Zlatý rok
 • rozhovor s Miškou Huljakovou Kódy hojnosti pre deti
 • rozhovor so Svetlankou Rozvíjanie vedomia hojnosti
 • prednáška Poslanie duše
 • prednáška Tvoje poslanie, priama cesta k hojnosti
 • Nová meditácia hojnosti
 • meditácia Vodopád hojnosti

Za roky svojho sebarozvoja som do vzdelania investovala už tisíce eur. Naučiť sa investovať do seba bolo pre mňa jednou z kľúčových vecí, ktoré mi otvorili cestu k hojnosti. Nie raz som musela prekonať strach a nepočúvať ten tichý hlások, ktorý mi šepkal "Nemáš na to" (peniaze, čas, schopnosti).

A život vždy odmenil každé moje odvážne rozhodnutie napredovať, rásť a napĺňať svoje poslanie - nečakaným prísunom hojnosti, nových príležitostí, výborných nápadov a skvelých ľudí. 

Verím, že to tak bude aj u teba.
A poznanie, ktoré som získavala roky, ti dokáže tvoju cestu výrazne urýchliť a spríjemniť :-)

Balíček Za poslaním a hojnosťou si môžete iba TERAZ kúpiť za 137 eur.