21 dní radosti - 3. týždeň

Téma týždňa

V tomto týždni si budeme všímať čomu venujeme našu pozornosť. Skúsime ju venovať príjemnejšiemu, láskavejšiemu obsahu a budeme pozorovať, čo to s nami robí. 

Nie, svet to nie sú len dúhy a jednorožce, ale ani na dlhodobý stres a primnoho podnetov nie sú naše telá a mysle tak úplne stavané. Čo s tým?

 • 1
  Meditujem
  Ako sa ti páčili posledné dva týždne s meditáciami? Aj tento týždeň si nájdi čas na ponorenie sa do seba. Je na tebe či si vyberieš "Čarovný prútik", "Je o nás postarané", "Stretnutie so svojou dušou" (zdarma na mojej stránke www.zuzanakoscova.sk) alebo len pokojnú meditačnú hudbu.
 • 2
  Bdelosť a všímavosť
 • 3
  "Feel good" hudba a filmy

Tento program pre vás vytvorila

Pôvodne som vyštudovala psychológiu a niekoľko rokov som v tomto odbore pôsobila ako dobrovoľníčka. Nasledovala som svoje srdce a intuíciu a pustila som sa do tvorby autorských šperkov, ktorým sa profesionálne venujem už 12 rokov. Okrem toho sa venujem tvorbe blogu, vedených meditácií, príležitostne aj lektorovaniu seminárov, prednášaniu a osobným konzultáciám. Som autorkou kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, spoluautorkou knihy Tajomstvo ženskej prosperity.