Máš pocit, že nežiješ naplno a Tvoje sny čakajú na "potom"?

Cítiš niekde vnútri, že život by mal byť radostnejší, slobodnejší, farebnejší?

Si unavený z motivačných teórií a chceš si skôr prečítať konkrétne skúsenosti niekoho ako si Ty?

Túžiš po zmene, ale nevieš ako začať?

Si tu správne! :-)

Bola som na tom podobne. Ale urobila som rozhodnutie zobrať život do svojich rúk a poslúchnuť ten tichý hlások, ktorý mi našepkával, že si zaslúžim viac. To, čo sa dialo ďalej chcem zdieľať aj s Tebou :-)

 

Predstav si, že robíš prácu, ktorú miluješ, ktorá Ti dáva zmysel a ostatným prináša hodnotu. Že ráno vstávaš s radosťou. Že žiješ v naplňujúcich láskyplných vzťahoch.

Predstav si, že máš v živote dostatok hojnosti, aby si žil spokojne, mohol investovať a rozvíjať sa a plniť si svoje sny. Že aj keď občas príde smútok alebo ťažkosť, už Ťa neprivádzajú do zúfalstva, ale v hĺbke srdca vieš, že Ti prinášajú lekciu a že to napokon bude v poriadku...

Pozývam Ťa na dobrodružnú cestu, počas ktorej zistíš...

Ako si dokážeš pozvať do života hojnosť a bohatstvo
Ako si vedome vytvoríš krásne a láskyplné vzťahy
Ako v sebe objavíš intuíciu a naučíš sa ju využívať
Ako efektívne posilníš svoju sebadôveru a dôveru k prúdu života
Ako odhalíš svoje silné stránky a premeníš ich na úspech v práci, ktorú budeš milovať
Zistíš ako prijímať čo prichádza a neutýrať sa pozitívnym myslením
Prečo je vďačnosť tak dôležitá a ako dokážeš využívať jej silu
Ako ovplyvňuje Tvoj život princíp dávania a prijímania
Čo je to najdôležitejšie pre splnenie Tvojich snov

Takýto život si dokážeš vytvoriť a všetko potrebné už máš dávno v sebe!

Sama zažívam deň čo deň, o koľko je život príjemnejší a jednoduchší, keď sa venujem práci na sebe.  Keď som ja sama prežívala ťažké životné obdobie a neskôr začiatky osobnostného rozvoja, v kníhkupectvách sa to síce motivačnými knihami hemžilo, chýbali mi však skúsenosti obyčajných ľudí - niekoho podobného ako som ja.

A tak som začala písať a ukázalo sa, že som nebola zďaleka jediná, ktorej niečo podobné chýbalo....

Tou cestou už nemusíte prechádzať sami...

Moje knihy sú ako láskavý sprievodca plný inšpirácie, vlastných skúseností, príbehov a príkladov zo života. Všetko veci overené na vlastnej koži, zažité v našich podmienkach, všetko čo mi fungovalo, nefungovalo, osobné ahá momenty či pasce osobnostného rozvoja, do ktorých vy už nemusíte spadnúť...

Tieto knihy nie sú kuchárka, podľa ktorej si za 36 dní upečiete perfektný život. Konieckoncov, je niečo také vôbec možné? Sú ale plné cenných povzbudení, inšpirácií, skúseností a posvietení na cestu za krajším, pohodovejším, slobodnejším žitím.

 

Aké sú reakcie čitateľov na knižky?

Keď si občas prezerám knihy v mojej domácej knižnici, prichádzam čoraz viac na to, že kým detaily z kníh sa pomaly z mojej pamäte vytrácajú, pocity tam ostávajú navždy. A na pocity z čítania knižky Rozprestri krídla nezabudnem asi nikdy. Táto kniha je autentická, hlboká, osobná a najmä očistná a oslobodzujúca. Nečudujte sa, ak si pri nej poplačete a neskutočne sa vám uľaví. A o pár strán ďalej sa začnete smiať a plesnete sa po čele s výkrikom: "Jasné, tak takto to je!" Tí, ktorí ste čítali aj Zuzkinu prvotinu Šťastie nie je mýtus, by ste určite mali siahnuť aj po "Krídlach". Ale neporovnávajte ich. Tentokrát vás čaká niečo celkom iné - autorka je zrelšia, múdrejšia a vie, že to, čo skutočne potrebujeme pre svoje šťastie a naplnenie, sa skrýva v nás samých. Pripravte sa preto na cestu do hlbín vašej duše. Bude to nezabudnuteľný zážitok:)
Stanka SobolováZakladateľka a srdce projektu www.stastna-zena.sk
Táto knížočka je splneným snom úžasnej silnej mladej ženy :) Delí sa s nami s tým čo ona sama prežila,dáva nám návod na naše šťastie.Ten kto naozaj chce za svojim snom si ide.Keď som si prečítala úvod prebehli po mne zimomriavky,aká skutočná pravda.V každom jednom z nás je tá sila aby sme žili svoj život.Číta sa krásne s ľahkosťou,vychutnávate si to čo čítate a zamýšľate sa nad vlastným životom :) Verím,že si tu každý nájde to,čo práve potrebuje :) Vrelo odporúčam.
Monika Rybárováčitateľka
“Knižka Šťastie nie je mýtus je jednou z tých, ktorú si prečítate a ak čokoľvek nej použijete vo svojom živote, čaká Vás pozitívna zmena. Viem to, vyskúšala som si to. Srdečne odporúčam ako jednu z najkrajších knižiek z môjho života.”
Ing. Soňa Vigašovázakladateľka stránky Libellus
“Pravdu poviem, nemyslela som si, že práve táto kniha mi zmení takto život. Mám len 16 rokov, ale už v tomto veku som každý večer mala slzy v očiach. Svoj život som žila od jedného “musíš” k ďalšiemu a ďalšiemu. Po prečítaní vašej knihy, som začala ďakovať za všetko, dokonca za veci ktoré by sa mi zdali občas smiešne. Vďaka mi pomohla na cestách domov, keď som sa necítila najlepšie, pred zaspávaním, či len tak pri rozmýšľaní. Ďakujem za vašu knihu, ktorú by si mal prečítať asi každý. Tak ako sama píšete, nieje to návod, ale popravde, človek ak o tom číta, chce to skúsiť a podarilo sa. Práve cez túto knihu som zistila, že svoj život dokážem žiť inak a že šťastie môžem mať každý deň.”
Dominikačitateľka
Tato knizka je velmi sviezim pripomenutim si skutocne dolezitych pravd a principov. Kazdy pribeh je motivacny, inspirativny a nanovo mi pomaha uvedomovat si, co je v zivote dolezite a na co v dnesnom zhone casto krat zabudame. Presne ako sa pise v knihe, je to na nas, aky zivot budeme viest. Rada citam knihy ako tieto, ktore ma v tom opatovne utvrdzuju. Pribehy su osobne a citatelovi blizke a ja som sa s nimi velmi lahko stotoznila. Zuzka mi akoby hovori zo srdca, mnoho veci som si opat potvrdila, no mnoho aj naucila, kniha obsahuje vela novych, sviezich napadov. Vzdy ked som ju otvorila, nasla som v nej povznasajucu myslienku na zbytok dna. Knizku si nechavam na nocnom stoliku a odporucam ju aj priatelom :)
Katkačitateľka
Táto kniha sa dá prečítať na jeden dúšok, ale je tak fantastická, že si ju čítavam po malých dúškoch… lebo nechcem aby prišiel koniec. Vychádza z reálneho sveta a je v nej kus srdca autorky a to jej jedinečné… žiadne naučené frázy.. ale jednoducho život. Životné situácie, ktoré sa nedajú vymyslieť.. jednoducho ich zažijete a buď sa poučíte a posuniete ďalej alebo sa ľutujete… to posledné nikam nevedie… verte viem o čom hovorím.
Beačitateľka

Kliknutím nahliadnete do vnútra kníh...

 

Možno si poviete, že takých je mnoho... koučov, lektorov, motivačných spíkrov, expertov a duchovných vodcov. Kníhkupectvá sú zaplavené motivačnou literatúrou a nové knihy a kurzy sa objavujú ako huby po daždi.

Áno, máte pravdu!

A ja navyše nie som ani kouč, ani super-spíker ani duchovný vodca a hoci som skončila psychológiu, necítim sa ani ako expert na ľudskú dušu. Ale som obyčajná žena, človek možno veľmi podobný ako ste vy.

Prechádzam si bežným životom a nebaví ma na niečo sa hrať. Zažila som, aké je kráčať životom s ťarchou povinností, predsudkov, toho čo sa má a nemá, toho čo je "normálne" a čo nie... A zažívam aké je to kráčať slobodne, plniť si sny a aktívne si tvoriť svoj život.

A vy dokážete to isté :-)

 

Chcem Ti ukázať, že všetci máme v sebe niečo jedinečné - "náš vlastný čarovný prútik" - ktorým si tvoríme život. Že aj Ty môžeš žiť v slobode, radosti a hojnosti, že môžeš robiť, čo miluješ, že si dokážeš plniť svoje sny a tvoriť krásne láskyplné vzťahy.

 

Aktuálne sú moje knižky dostupné v tlačenej aj elektronickej verzii. Tlačené knihy posielam poštou.

Knihy v tlačenej podobe
19 eur
kniha Šťastie nie je mýtus
kniha Rozprestri Krídla
poštovné a balné
bonusy
Elektronické knihy
13 eur
e-kniha Šťastie nie je mýtus
e-kniha Rozprestri krídla
e-knihy vo formátoch Epub, Mobi a PDF
bonusy

 

Je to veľa alebo málo?

Na vlastnej skúsenosti som zistila, že peniaze, ktoré som investovala do svojho rastu, vzdelania a celkovo posunu vpred boli väčšinou tie najlepšie investované v mojom živote.

Z vlastnej skúsenosti tiež viem, že hoci len jeden "ahá moment" dokáže človeku nasmerovať život celkom iným smerom a doviesť ho napokon krok za krokom k väčšej hojnosti, radosti a slobode.

Čo ešte si môžete kúpiť za 19 eur?

Napríklad jednu večeru v reštaurácii pre dve osoby.

2 lístky do kina a popcorn. 13 eur dáte za dva lístky bez popcornu :-)

Jednu noc pre jednu osobu v penzióne pre nenáročných klientov.

Asi 8-krát caffe latte niekde v meste.

Voľba je vždy na nás.

 

Ku knihám mám pre vás pripravený BONUS - veľmi osobný e-book, v ktorom sa delím o 10 lekcií, ktoré ma v živote najviac posunuli vpred. Dočítate sa v ňom napríklad:

  • prečo sa mi osvedčilo brať životné šťastie ako experiment
  • čo môže byť kameňom úrazu, keď vám zhmotňovanie snov nevychádza
  • čo je jednoduchá a efektívna terapia, ktorá nestojí ani euro
  • dôležité "ahá momenty", ktoré ma hlboko ovplyvnili

Cítiš niekde vnútri, že toto je to pravé? Že by Ti moje skúsenosti a cesta mohli pomôcť?

Veľa ľudí mi už povedalo - "Škoda, že som toto všetko nevedel pred piatimi, desiatimi, dvadsiatimi rokmi..." Áno, priznám sa, že občas aj mňa také myšlienky prepadli. Ale viete ako to cítim?

Ten najlepší čas, aby ste začali, bol možno pred desiatimi rokmi, ale ten druhý najlepší je práve dnes.

Preto, ak to tak cítite, objednajte si knižky teraz. Čas je tá najvzácnejšia komodita, ktorú máme a je veľká škoda odkladať náš život, sny a radosť "na potom".

Knihy v tlačenej podobe
19 eur
kniha Šťastie nie je mýtus
kniha Rozprestri Krídla
poštovné a balné
bonusy
Elektronické knihy
13 eur
e-kniha Šťastie nie je mýtus
e-kniha Rozprestri krídla
e-knihy vo formátoch Epub, Mobi a PDF
bonusy

Knihy je možné kúpiť aj z ČR, kliknite na "Objednať" a formulár na stránke vám sám ponúkne nákup v CZK. Ak ste z inej krajiny a máte záujem o knižky, napíšte mi na zuzkam@melly.sk, veľmi rada s vami objednávku vybavím individuálne.

Mojím prianím je, aby čoraz viac ľudí objavilo svoj vnútorný potenciál a nechali ho naplno zažiariť.

Nech je váš život plný radosti, nech si splníte svoje sny a vychutnáte si ich s ľuďmi, ktorých milujete. A nech váš odkaz a prínos svetu žiari naširoko-ďaleko. A nech sa tak stane!

S láskou,

Zuzka Koščová,
autorka kníh