21 dní radosti - 2. týždeň

Téma týždňa

V tomto týždni si budeme hýčkať naše vnútorné dieťa. Bude to o tom, ako byť k sebe láskaví, aj keď nám veci nejdú dokonale, aj keď sme niekedy možno ustráchaní či zraniteľní. Dáme priestor nášmu vnutornému dieťaťu sa liečiť a pomojkať, lebo to je práve tá časť nás, ktorá nám prináša do života aj hravosť, kreativitu a nadšenú radosť z tých najobyčajnejších vecí. 

 • 1
  Čarovný prútik
  Tento týždeň nás bude sprevádzať jemná 8-minútová meditácia "Čarovný prútik". Je to meditácia špeciálne vytvorená pre deti - aj pre naše vnútorné deti. Pokojne ju môžete počúvať spolu celá rodina, napríklad pred spaním. Je láskavá a zameraná na podporu zdravia, čo sa vždy hodí :-)
 • 2
  Samo-objatie
  Láskavé a bezpodmienečné sebaprijatie je pre mnohých z nás výzva. Čo nás podporí a krásne naladí je objatie samých seba, pomojkať sa, usmiať sa pri tom a nechať sebou prestúpiť ten pocit podpory a lásky. Nášmu veľkému dospelému aj nášmu malému detskému ja to dodá veľa výživy. Objím sa kedykoľvek ti to príde na um, aspoň raz za deň :-)
 • 3
  Odkaz sebe
  Tento týždeň budeme "trénovať" ako byť k sebe láskaví a povzbudzovať sa. Napríklad mne funguje keď sa nahlas pochválim alebo si napíšem povzbudivý odkaz napríklad večer, aby som si ho mohla prečítať po zobudení. Neváhaj oslovovať sa menom, v jeho zdrobnenej podobe ak je ti príjemná. Je to podporujúce a liečivé.

Tento program pre vás vytvorila

Pôvodne som vyštudovala psychológiu a niekoľko rokov som v tomto odbore pôsobila ako dobrovoľníčka. Nasledovala som svoje srdce a intuíciu a pustila som sa do tvorby autorských šperkov, ktorým sa profesionálne venujem už 12 rokov. Okrem toho sa venujem tvorbe blogu, vedených meditácií, príležitostne aj lektorovaniu seminárov, prednášaniu a osobným konzultáciám. Som autorkou kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, spoluautorkou knihy Tajomstvo ženskej prosperity.