5 spôsobov ako pritiahnuť hojnosť do života

Nalaďte svoje anténky na hojnosť :-) Otvorte oči a začnite skutočne naplno vnímať, kde všade je k vám život štedrý.

  1. Oceňujte a ďakujte.

To, na čo sústreďujeme pozornosť, to si priťahujeme do života. To už viete, však? Predstavte si, že všetko, čo od života dostávate sú darčeky. Aké sú vaše reakcie na ne? Tešíte sa? Ďakujete? Oceňujete aj drobné darčeky? Je to tak trocha ako s ľuďmi. Keď si naše dary vážia a tešia sa z nich, máme chuť ich obdarovať znova a znova. Ste príjemca, ktorého by život chcel obdarovať znova a znova?

  1. Neodmietajte to, čo k vám prichádza

Patríte tiež k ľuďom, ktorí neustále odmietajú zo slušnosti? Chcete im dať čokoládu alebo niečo iné a už len počujete: “Nie nie, ďakujem. Načo si robíš starosti?” Alebo vám niekto necháva sprepitné, ponúka pomoc alebo jednoducho niečo extra a vy sa zdráhate a vykrúcate. Lenže tým signalizujete, že nechcete rôzne formy hojnosti, ktoré sa vám ponúkajú. Prijmite rôzne výhody, ktoré k vám prichádzajú, poďakujte a oceňte hojnosť, ktorá k vám prichádza. Môžete ju potom zase poslať ďalej, ale prijmite ju a poďakujte.

magnolia-trees-556718_1280

  1. Buďte štedrí a prajní

Vedzte, že úspechu je dosť pre všetkých. Hojnosti je dosť pre všetkých. Čím viac sa budete tešiť z úspechov druhých, tým viac si vlastný blahobyt priťahujete do života. Úspechy druhých vám ukazujú čo všetko je možné, môžu vás inšpirovať a naladiť na tú správnu vlnu. Dávajte a doprajte, ako druhým tak aj sebe.

  1. Otvorte oči a vnímajte

Nalaďte svoje anténky na hojnosť :-) Otvorte oči a začnite skutočne naplno vnímať kde všade je k vám život štedrý. Pozvanie na kávu? Nečakaný bonus k nákupu? Zabudnuté a znovuobjavené peniaze v zimnej bunde? Sušené bylinky a pohár džemu od kamarátky? To všetko sú drobné manifestácie hojnosti. Ak sa na ne zameriate, budú k vám prúdiť čoraz častejšie.

  1. Načúvajte svojej intuícii

Náš vnútorný hlas je skvelý pomocník. Často nám našepkáva rôzne zaujímavé možnosti, nápady napríklad ako zveľadiť náš biznis, aký nový projekt by mal úspech alebo kde sa skrývajú tie správne príležitosti pre nás. Prajte si, nalaďte sa vnútorne na správnu pozitívnu vlnu a potom načúvajte svojim vnuknutiam.

Svoje pozitívne naladenie môžete umocniť napríklad meditáciou. Aktuálne Meditácia hojnosti ako darček na stiahnutie tu >>>

ZdarmaMeditáciahojnosti(4)

Zaujíma Vás téma hojnosti, finančnej gramotnosti a osobnej prosperity? Stiahnite si ebook mojej kamarátky Stanky Bohatá žena – Múdra žena tu >>>

Zuzana Koščová
Ahoj, ak sa ešte nepoznáme volám sa Zuzka Koščová a pôvodne som vyštudovala psychológiu, v tomto odbore som pôsobila niekoľko rokov ako dobrovoľníčka. Nasledovala som svoje srdce a intuíciu a pustila sa do tvorby autorských šperkov, ktorým sa profesionálne venujem už 12 rokov. V súčasnosti inšpirujem a pomáham ženám  prostredníctvom tvorby vedených meditácií, online vzdelávania, konferencií a mentoringu. Som autorkou úspešných kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, spoluautorkou knihy Tajomstvo ženskej prosperity. Na tejto ceste som od roku 2013.