6 účinných spôsobov ako manifestovať svoje priania

Dnes sa s vami podelím o spôsoby, ktoré podporia splnenie vašich snov a ktoré pravidelno-nepravidelne robíme aj my. A myslím, že to nesie aj svoje výsledky. Nie vždy sa nám darí uplatňovať všetky tieto postupy v praxi, však to iste sami dobre poznáte, ale všimla som si, že vždy, keď takto fungujeme, veci sa krásne hýbu vpred. A veľa našich snov sa už splnilo.

 1. Oslavujeme vopred
  Naše úspechy sme si zvykli s Igorom oslavovať ešte skôr ako sa naozaj zhmotnia do reality. Náš rituál je napríklad ísť na sushi a tam si pripíjať bylinkovým čajom na to, čo si práve vyberieme ako zámer. Užívame si pohodu, blahobyt, skvelé chute a vône a rozprávame sa, akoby už boli naše ciele splnené.
 2. Nalaďujeme sa na želaný cieľ
  Niekedy je ťažké si hovoriť afirmácie, keď sa nám zdá cieľ priveľmi vzdialený od reality. Napríklad ak má niekto dlhy a opakuje si nasilu, že je bohatý, väčšinou to v ňom vzbudzuje ešte horšie pocity. Zvykli sme si používať formuláciu: “Aké by to bolo… ?” Aké by to bolo vydať knihu? Aké by to bolo užívať si finančnú slobodu? Aké by bolo presťahovať sa do nového bytu?
 3. Upokojujeme myseľ
  Keď je v mysli chaos a riešime 20 vecí naraz, tie správne nápady a príležitosti nie a nie prísť. Niekedy je tou najlepšou možnosťou prestať tlačiť a uvoľniť sa. Upokojiť myseľ napríklad príjemnou hudbou alebo ešte lepšie meditáciou.
 4. Nalaďujeme anténky
  Čo nám hovorí intuícia? Aké dostávame vedenie? Naše sny nám nepadnú z neba len tak, pokiaľ budeme doma sedieť a meditovať. Niekedy nám príde tá správna myšlienka, nápad, ktorý nám našepká čo práve robiť, komu sa ozvať, ako postupovať…
 5. Konáme
  Keď k nám príde dobrý nápad, dôležité je konať. S nadšením, radosťou a vytrvalosťou aj napriek prípadným prekážkam. Viete koľko skvelých nápadov zahynulo, pretože ľudia až príliš počúvali “zdravý rozum”, ktorý samozrejme našiel tisíc dôvodov prečo sa veci nedajú?
 6. Hádžeme za hlavu
  Najhoršie je priveľmi lipnúť na svojom sne a obávať sa, čo ak nevyjde. Aby veci plynuli hladko, musíme byť vnútorne v pohode, tešiť sa, hrať sa a nebrať to celé priveľmi vážne. Ako ako to asi väčšina poznáme, to sa občas ľahšie povie a ťažšie vykoná. Najistejším spôsobom je udržiavať sa v čo najlepšej nálade a otvorení rôznym možnostiam, ako sa naše prianie splní.

  Páčil sa vám článok? Prečítajte si moje e-booky zdarma alebo rovno moje knihy >>>

Zuzana Koščová
Ahoj, ak sa ešte nepoznáme volám sa Zuzka Koščová a pôvodne som vyštudovala psychológiu, v tomto odbore som pôsobila niekoľko rokov ako dobrovoľníčka. Nasledovala som svoje srdce a intuíciu a pustila sa do tvorby autorských šperkov, ktorým sa profesionálne venujem už 12 rokov. V súčasnosti inšpirujem a pomáham ženám  prostredníctvom tvorby vedených meditácií, online vzdelávania, konferencií a mentoringu. Som autorkou úspešných kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, spoluautorkou knihy Tajomstvo ženskej prosperity. Na tejto ceste som od roku 2013.