Si už unavená zo všetkých tých „mala by som“?

Bol to taký zvláštny deň. Predávala som svoje ručne vyrábané šperky na vianočnom stánku, a hoci ma zvyčajne táto aktivita dosť baví, vtedy som cítila, že je toho na mňa už priveľa. A hlavou mi vírilo, čo všetko by som ešte mala… asi to poznáte.

Vesmírna odpoveď od života na seba nenechala dlho čakať. Na stánku sa zjavila neznáma pani a zčista jasna sa medzi nami rozvinula celkom príjemná a mierne dôverná komunikácia (poznáte tie chvíle, keď NETUŠÍTE ako k tomu vôbec došlo?)

Nekonvenčná umelkyňa, hudobníčka a mama 4 detí mi porozprávala rôzne zaujímavé veci, z ktorých tá najkrajšia a v tej chvíli najdôležitejšia pre mňa bola táto:

„Zdalo sa mi, že nemám čas vôbec na nič. Stále som myslela na to, čo ešte musím urobiť, stále nejaké „mala by som“. A potom odrazu prišlo poznanie… niečo ako vnútorný hlas…. a ja som pochopila, že tým najdôležitejším je byť šťastná. Som tu na to, aby som bola šťastná. A tak som pred troma rokmi začala znova maľovať a hrať… a vypustila som kopu vecí, ktoré som si myslela, že musím. A bolo to to najlepšie, čo som mohla urobiť.“

V tej chvíli som si priala, aby sme si to mohli uvedomovať denne. Pripomínať si dôvod, prečo sme vlastne tu. Nestrácali sami seba niekde v kolotoči stereotypného žitia. Žiť s väčšou ľahkosťou a vo väčšej harmónii. Jemne a hlavne nenásilne vylaďovať svoj život, aby v ňom bolo viac toho krásneho.

Pred pár dňami som si na tento zážitok a toto prianie odrazu spomenula. Splnilo sa mi a ani o tom neviem?

Pretože o pár dní sa odohral iný príbeh…

Príbeh o tom, ako mi začal klopať na dvere veľmi neodbytný prúd inšpirácie, ktorý bol tak intenzívny, že mi nejakú dobu ani nedovolil spávať. Zrodila sa myšlienka na meditačný program – skupinu meditácií na dôležité životné témy. Tieto meditácie spolu vytvoria synergický efekt, pomôžu ľuďom uzdraviť dušu a nastoliť harmóniu. Pomôžu nám urobiť zo svojej mysle mocného spojenca, ktorý ich bude podporovať na každom kroku ich životnej cesty. Pomôžu nám lepšie porozumieť jazyku svojej duše a odhaliť jej múdrosť, odpovede šité na mieru, ktoré nenájdeme nikde inde, len vo svojom vnútri.

A to všetko sa stalo skutočnosťou v našom novom meditačnom programe „Tvoj život ako zázrak“>>>

Možno aj Ty máš občas pocit, že sa snažíš, ale vlastne nevieš čo skôr. Zdravšie sa stravovať? Viac pracovať na svojich cieľoch? Viac sa hýbať a športovať? Trpezlivo a láskyplne komunikovať za každých okolností? A hlavne nezabudnúť každý deň vizualizovať svoje sny!

Ak si už unavená zo všetkých tých „mala by som“ , ak si praješ zmenu jemnú, nenásilnú a pritom zreteľnú, zapoj sa do nášho meditačného programu.

Viac o meditačnom programe na tejto stránke >>>

Zuzana Koščová
Ahoj, ak sa ešte nepoznáme volám sa Zuzka Koščová a pôvodne som vyštudovala psychológiu, v tomto odbore som pôsobila niekoľko rokov ako dobrovoľníčka. Nasledovala som svoje srdce a intuíciu a pustila sa do tvorby autorských šperkov, ktorým sa profesionálne venujem už 12 rokov. V súčasnosti inšpirujem a pomáham ženám  prostredníctvom tvorby vedených meditácií, online vzdelávania, konferencií a mentoringu. Som autorkou úspešných kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, spoluautorkou knihy Tajomstvo ženskej prosperity. Na tejto ceste som od roku 2013.