Čo ak je to šanca na nový začiatok?

Pred časom sa u nás objavil veľký nočný motýľ. Trochu som sa ho aj bála… ja viem, ja viem… ale ja a hmyzy sa moc nekamošíme. Prvý večer sa nám s ním už nepodarilo nič urobiť, kdesi zaliezol. Na druhý deň ráno som zrazu uvidela zbesilý let po miestnosti. Motýľ sa snažil odletieť, ale opakovane narážal do veľkého okna. Keď som ho otvorila, zase sa v strachu búchal o druhé.

Igor sa podujal chytiť ho do ruky a pomôcť mu von. Po niekoľkých minútach tancov sa mu to podarilo. Motýľa sme vypustili, ale stihol sa v Igorovej ruke pri domnelom boji o život aj pokakať.

Tak premýšľam, či nie sme koľkokrát také motýle… Keď sme v situáciách, pri ktorých si myslíme, že je to koniec, boj, strach… možno nám Život/Boh/Vesmír, inteligencia, ktorá dovidí ďalej ako my, dáva v skutočnosti šancu na nový začiatok
Čo myslíte? :)

Zuzana Koščová
Ahoj, ak sa ešte nepoznáme volám sa Zuzka Koščová a pôvodne som vyštudovala psychológiu, v tomto odbore som pôsobila niekoľko rokov ako dobrovoľníčka. Nasledovala som svoje srdce a intuíciu a pustila sa do tvorby autorských šperkov, ktorým sa profesionálne venujem už 12 rokov. V súčasnosti inšpirujem a pomáham ženám  prostredníctvom tvorby vedených meditácií, online vzdelávania, konferencií a mentoringu. Som autorkou úspešných kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, spoluautorkou knihy Tajomstvo ženskej prosperity. Na tejto ceste som od roku 2013.